Gość: assal
IP: *.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl
16.10.04, 11:48
...nie wierze! Przyjmuje, ze to forum ludzi inteligentnych i solidnie
wyksztalconych (lub ksztalcacych sie), a wiec posiadajacych dobra, ale i
odpowiedzialna prace, jednym slowem - ZAPRACOWANYCH! Przekonajcie mnie wiec,
jakim cudem znajdujecie czas na lekture 5 ksiazek tygodniowo??? Czy przy
takim tempie mozna w ogole mowic o DELEKTOWANIU sie DOBRA literatura? Moze
ktos zdradzi mi technike, chetnie skorzystam, bo ja ledwo wyciagam 1, czasem
2 ksiazki na tydzien!