Gość: palestrina IP: 200.232.138.* 27.11.04, 02:21 Teraz bedzie program "dobra pasta do zebow", "dobry hamburger" to co uwielbia wielki brat z teksasu,....czy polska chce skonczyc jak spoleczenstwo amerykanskie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Cynik Afera - wywalaja z TV pieski michnikowe, hehehe IP: *.acn.waw.pl 27.11.04, 03:47 Panie 'rom'. Takie programy jak najbardziej na miejscu, ale w RADIU, w TV to strata czasu, po co komu gadajace glowy na szklanym ekranie? W dodatku za moje pieniadze, ktore panstwo mi zabiera pod przymusem, dajac je ludziom ktorzy reprezentuja poglady pseudointelektualistow za cudze pieniadze. To sa samozwancze autorytety kreujace sie na elity, do ktorych im daleko. Mam jednak wrazenie, ze protestujecie, bo cala trojka to publicysci GW, reprezentujacy poglady Michnika, a zabiera im sie duze pieniadze i tube propagandowa, w tym caly problem. Kto odchodzi: - Kinga Dunin - zapiekla ideolog, prezentujaca nienawisc do wszystkiego co obce jej pogladom, to nawet nie feminizm ani lewica tylko chore majaki skrzywdzonej sieroty, plodzi felietony w Wysokich Obcasach rozmowy.onet.pl/1,biografia.html?ITEM=52070 - Witold Beres - piszacy do GW na zamowienie pamflety polityczne marnej jakosci ale pelne zle ukrywanej pogardy i nienawisci, glownie do PO oraz ludzi ktorzy domagaja sie przejrzystosci w polityce oraz mediach www.stopklatka.pl/filmowcy/osoba.asp?oi=22749 - Tomasz Lubienski - naczelny krytykant Powstania oraz calej polskiej historii, wyolbrzymiajacy wady Polakow i nie widzacy ich zalet, ksiazki dziwnie podobne do tych z PRLu rozmowy.onet.pl/1,biografia.html?ITEM=71091 To tyle konkretow wazeliny pana produkcji panie 'rom' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fun DK do Cynika IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 27.11.04, 10:55 Zżera Cię zawiść. Felietony Kingi są widocznie dla Ciebie zbyt inteligentne. Nie masz pojęcia o czym są i pewnie sie nie dowiesz bo nienawiść zalewa Ci mózg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy "Zzera Cie zawisc" IP: *.aster.pl 28.11.04, 10:01 Czlowieku glupi. Czy Ty nie rozumiesz, ze mozna miec odmienne, bardzo krytyczne zdanie na temat spraw i ludzi i poglądów a motywem nie musi być "zawiść"?? Ja zgadzam się całkowicie z opinią na temat Dunin, Beresia i Łubieńskiego. I czegóż miałbym im zazdrościć? Jestem od nich bardziej wykształcony (doktorat z prestiżowego i to bardzo amerykańskiego uniwerstytetu), prezesura polskiego oddziału znanego koncernu za ponad 200 tys dolarów rocznie, znajomość czterech języków a na dodatek jeżdżę świetnie na nartach :)O zgrozo, nawet i w telewizji czasem występuję ! A jednak uważam, że Dunin i Bereś to idioci z pretensjami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lesniczyna Re: "Zzera Cie zawisc" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.04, 12:49 Doktorze amerykańskiego uniwersytetu! A czy Ty z kolei nie rozumiesz, że można mieć odmienne zdanie na temat spraw, ludzi, itd., ale nie trzeba zaraz nazywać "idiotą" kogoś, czyje poglądy mi się nie podobają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: "Zzera Cie zawisc" IP: *.aster.pl 28.11.04, 15:07 Rozumiem to doskonale. Dlatego też nie nazywam Kingi Dunin idiotką dlatego, że jej poglądy mi się nie podobają tylko dlatego, że mam ekstremalnie niskie zdanie na temat jej zdolności kojarzenia faktów, syntetyzowania i analizowania informacji oraz niezdolności do wyjścia poza przyjęty schemat ideologiczny. OK? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: "Zzera Cie zawisc" IP: *.compass.net.nz 30.11.04, 21:20 Jestem od nich bardziej wykształcony (doktorat z prestiżowego i to bardzo > amerykańskiego uniwerstytetu), prezesura polskiego oddziału znanego koncernu za > > ponad 200 tys dolarów rocznie, znajomość czterech języków a na dodatek jeżdżę > świetnie na nartach :)O zgrozo, nawet i w telewizji czasem występuję ! > I do tego masz czas by na Forum pisac. Podziwiam Mistrzu Leonardo, podziwiam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Handy I jeszcze zapewne.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 22:09 .. umiesz grac na pile. Wybacz, ale jakoś ci nie wierzę :) Handy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barnes Re: "Dobre książki" na półkę? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.11.04, 08:06 spoleczenstwo amerykanskie to ma swoj program poswiecony tylko i wylacznie ksiazkom, a wiekszosc szanowanych sieci tv (te publiczne obowiazkowo) maja taki magazyn. wiec nie wiem skad taki bledny wniosek sie u ciebie pojawil. zalatuje ignorancja, moze powinnas poczytac wlasciwsze ksiazki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fun Kingi misja TVP IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 27.11.04, 10:47 Nie mogę zrozumieć jak to jest możliwe, że TVP nie może sobie pozwolić na półgodzinny program o książkach. Chyba koszty produkcji programu w takiej formule nie rujnują budżetu TVP.To oczywiste,że nigdy nie będzie to program oglądany masowo, ale misją telewizji publicznej jest także promocja kultury anie tylko polpopkultury. Pomysł "Pegaz dla mas" to kompletny idiotyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maks Re: "Dobre książki" na półkę? IP: 213.195.180.* 27.11.04, 13:22 Niech żyje Dworacka TELEWIZJA. Precz z Grupą SLD. Pięknie K...a , Pieknie. To tylko przedsmak tego co nam zafunduje prawa strona trzymająca władzę po wyborach. A ludzie naiwni jak Ukraińcy z eksperymentatorem Juszczenką ( wielikaja prywatyzacja i pauperyzacja w stylu geniuszy z Polski) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olls Re: "Dobre książki" na półkę? IP: 212.244.54.* 27.11.04, 20:17 Jasne, zlikwidujmy wszystkie programy które nie przemawiają do mas. TVP powinna byc cala z rozrywki i publicystyki. "Zabili Pegaza". Mam 19 lat i ogłaszam prostest. Koniec z TVP1 mam ich dosc dosc dosc, niedlugo cala telewizja publiczna bedzie jak z ballady kopydłowskiej ktorej nie ogladam bo mam odruchy wymiotne. Publiczna telewizja nie mam misji, a jesli juz ma to tylko zbierac kase. Nie tylko to mi sie nie podoba, bardzo lubilam program "co pani na to?' ale po wakacjach juz sie nie pojawil. Został uspiony, na zawsze. Niech sie nikt nie dziwi ze tvp staje sie telewizją dla zgredów, a mlodziez odwraca sie w strone komercjalizmu, ja tez bym sie odwrocila, gdybym nie miala rozumu! ot co! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciekZZzZzz Re: "Dobre książki" na półkę? IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 27.11.04, 20:20 No, raczej będzie na TVP Kultura? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irmiera Re: "Dobre książki" na półkę? IP: *.bredband.skanova.com 27.11.04, 22:17 Kinga Dunin--wybitny krytyk ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ika z N.S. Re: "Dobre książki" na półkę? IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.11.04, 23:41 W ostatni poniedziałek nie dotrwałam ani do " Dobrych Ksiażek ", ani " do " Pegaza ". Wstaję przed 7.00 - dziecko chodzi do szkoły, ja do pracy, w dzień nie sypiam. Byłam wściekła, bo to moje programy, szczególnie " Dobre Książki ". Pozdrawiam Panią Kingę Dunin, i Panów Tomasza i Witolda - mam nadzieję ,że nie przekręciłam imion, jeśli tak, to przepraszam. WALCZCIE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmok58 Re: "Dobre książki" na półkę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.04, 14:16 I jak tu nie mieć czystego sumienia,że nie płaci się abonamentu? A swoją drogą,to jakim prawem istniał PEGAZ,kiedy władze Telewizji i tak nie rozumiały co tam jest grane? Odpowiedz Link Zgłoś
taka_tam Re: "Dobre książki" na półkę? 28.11.04, 22:49 decyzja o likwidacji "dobrych książek" to porażka. intelektualna pauperyzacja obu programów telewizji publicznej jest już i tak ciężka do przyjęcia, spychanie ambitniejszych programów i filmów na margines przyswajalności godzinowej - żenujące, a teraz jeszcze i to... czym tv chce nas karmić - kolejnymi idiotycznymi sitcomami, nieśmiesznymi programami rozrywkowymi i prymitywnymi talk-showami?! nie wnikam w sympatie i antypatie do prowadzących "dk", to sprawa osobna. jednak kasowanie takiego programu, jak i "pegaza" - stacząjacego się niestety od dawna po równi pochyłej - jest decyzją co najmniej nieprzemyślaną. życzyłabym sobie, żeby publiczna tv edukowała i pobudzała rozwój intelektualny swoich odbiorców, a nie zniżała się do gustów szympansów z pobliskiego zoo w oliwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brus "Złe książki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.04, 23:35 Błagam, przestańmy ronić łzy po "Złych Książkach" (fatalny dobór tytułów, marni, poza łubieńskim, prowadzący, brak jakiejkolwiek redakcji). Domagajmy się dobrych programów o książkach!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yoda NIE DZIWIĘ SIĘ - PROGRAM BYŁ ZWYCZJNIE NUDNY!!! IP: *.umwp.pl / 62.89.86.* 30.11.04, 10:18 Nie dziwię się, że "Dobre książki" znikną z anteny. Ten program był nudny jak flaki z olejem. W dodatku często prowadzący nie do końca wiedzieli o czym mówią i wykazywali się rażącą wręcz niekompetencją! A gdy raz najmłodszy z nich próbował "przemycić" na antenę artystyczny komiks, reszta zramolałych recenzentów w ogóle nie chciała na ten temat rozmawiać, traktując to, jako niepoważne wydawnictwo... Dlatego w pełni popieram likwidację tego programu. Może w jego miejsce powstanie coś kompetentnego i bardziej otwartego na współczesną kulturę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnieszka Re: "Dobre książki" na półkę? IP: 80.48.147.* 03.12.04, 15:32 tak jest. skończymy jeszcze gorzej. czemyu ten program nadawany był tak późno? żeby nie szkodził młodzieży? no tak. lepiej puścić "Klan"!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś