Dodaj do ulubionych

Inny wiersz

09.06.05, 21:05
'I PO CO TO WSZYSTKO?'

I po co to wszystko?
Ten bol rozkoszny
Niszczacy najwieksze
Dzielo ewolucji

I po co to wszystko?
Ta stalowa smierc
Czekajaca na sygnal
Wielkich hipokrytow

I po co to wszystko?
To blaganie o slowo
Ktore nigdy nie ma
Upragnionego sensu

I po co to wszystko?
Ci syntetyczni przyjaciele
O syntetycznych twarzach
Zastyglych w grymasie radosci

I po co to wszystko?
Te niewinne krzyze
Nad niewinnymi twarzami
Ktore sie juz nie smieja...
Obserwuj wątek
    • sonia40 Re: Inny wiersz 12.06.05, 23:02
      Autor pewnie coś chciał powiedzieć tylko nie mógł się zdecydować co.
      "stalowa śmierć czekająca na sygnał Wielkich hipokrytów" to jakby o wojnie, ale
      dalej jakieś pretensje do przyjaciół i te krzyże na końcu(?). W sumie nie
      bardzo mi się podobało.
      S.
      • jomswiking Re: Inny wiersz 13.06.05, 17:04
        Jako autor serdecznie dziekuje.
        Co chcialem powiedziec? To, ze ludzie komplikuja i niszcza swoje zycie, swoj
        swiat... I PO CO TO WSZYSTKO?
        Pretensje do przyjaciol. Nie. Pretensje do falszywych przyjaciol.
        'W sumie nie bardzo mi sie podobalo'
        I BARDZO DOBRZE. To, co chcialem przekazac nie moze sie podobac zadnej
        rozsadnie myslacej istocie.
        Jeszcze raz serdecznie dziekuje.
        MIR!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka