IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.07, 15:43
Zbliża się dzień matki, a ja postanowiłam z tej okazji coś naskrobać. Bardzo
proszę o ocenę.
Matka jedyna,
Cudnymi oczyma,
Patrzy z radością
I słodką miłością.
Bystra jak rzeka,
Co szybko ucieka.
Piękna jak róża,
Co świat rozchmurza.
Wesoła jak słońce,
Świecące, gorące.
Jedyna na świecie,
A ja to jej dziecię.
Obserwuj wątek
    • ada08 Re: wierszyk 16.05.07, 16:08
      Mamie na pewno się spodoba :-)
      a.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka