Gość: Małgosia
IP: *.chello.pl
13.10.03, 21:36
HEJ!
Odsprzedam bilety[oryginalne ]na przedstawienie LORD OF DANCE w Sali
Kongresowej pod koniec tego miesiąca[patrz-ten sam wątek w dziale
Film,Muzyka].Cena 180zł .Kontakt i więcej info e-mail gosia_wie@ftv.pl