Dodaj do ulubionych

LORD OF DANCE

IP: *.chello.pl 13.10.03, 21:36
HEJ!
Odsprzedam bilety[oryginalne ]na przedstawienie LORD OF DANCE w Sali
Kongresowej pod koniec tego miesiąca[patrz-ten sam wątek w dziale
Film,Muzyka].Cena 180zł .Kontakt i więcej info e-mail gosia_wie@ftv.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka