IP: *.tkb.net.pl 14.11.03, 21:42
pierwsza pozycja Koontz'a któa trafiła do rąk moich i nie
zawiodła
lekko zakręcona, pochłaniająca historia, którą czyta się szybko
i łapczywie
nic do zarzucenia

zostawię w białostockim ilo im. A.Mickiewicza
Obserwuj wątek
    • Gość: Maxok Re: Grom IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 06.04.04, 21:44
      Ja tą książkę dostałem od kolegi (w ILO oczywiście), dziś zacząłem czytać i mam
      narazie 80 stron. Jak tylko przeczytam to przekażę dalej komuś ze szkoły lub
      zostawie gdzies w szkole (:
      Jak narazie zapowiada się ciekawie (:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka