wujek7
13.12.05, 20:23
Tak sobie czytałem jeden wątek i przyszedł mi do głowy temat WSTYD.
Przypuszczam, ze większość ludzi na tym forum ma problemy z partnerem/sobą.
Czy u kogoś tym problemem jest wstyd (partnera/wasz) przed rozmową lub
robieniem czegoś w łóżku?