ergo_pl
27.01.11, 05:50
Wczoraj dostałam. Ale zacznę brać w piątek wieczorem, bo nie wiem, jak zareaguję (ewentualnie sobotę prześpię).
Proszę, napiszcie, czego mogę się spodziewać.
No i czy po niej się tyje.
Jakie dawki bierzecie? Moja docelowa to 400.