empeka
29.04.04, 18:38
Mimo że każdy tu jakoś chory, to agresja JEST ZAKAZANA.
I bądź tak miła, lub niemiła, ale się Ano, dostosuj.
To jest forum prywatne i my tu chcemy czuć się bezpiecznie, a nie "niemiło" i "obawiać się
zabrać głoś, bo ktoś wyszydzi".
Idź sobie szydzić na Forum Humorum.
Marta