Dodaj do ulubionych

Pani gwałtowna

29.04.04, 18:38
Mimo że każdy tu jakoś chory, to agresja JEST ZAKAZANA.
I bądź tak miła, lub niemiła, ale się Ano, dostosuj.
To jest forum prywatne i my tu chcemy czuć się bezpiecznie, a nie "niemiło" i "obawiać się
zabrać głoś, bo ktoś wyszydzi".
Idź sobie szydzić na Forum Humorum.

Marta
Obserwuj wątek
    • an_a1 Re: Pani gwałtowna 29.04.04, 20:28
      Nie pojmuję,o co Ci chodzi.
      Przecież wcale się nie natrząsam z Twoich postów rozwlekłych ponad wszelkie
      wyobrażenie, lecz najzwyczajniej je pomijam.
      Stawiasz znak równości między szyderstwem a odrobiną zdrowego humoru, na który-
      w miarę samopoczucia-czasami sobie pozwalam.
      Nie da się zaprzeczyć, że_każdy tu jakoś chory_...
      Pozdrawiam
      Aneta
      • empeka Re: Pani gwałtowna 29.04.04, 21:58
        Poczytaj jakie emocje wzbudziłaś, bynajmniej nie tylko u mnie.
        A co do rozwlekłości, to trafiłaś kulą w płot.
        Dobrze, że chociaż wiesz o istnieniu miary.

        Marta
        • an_a1 Re: Pani gwałtowna 30.04.04, 11:43
          empeka napisała:

          > Poczytaj jakie emocje wzbudziłaś, bynajmniej nie tylko u mnie.
          Dzięki! Czuję się trochę zażenowana... To było naprawdę niezamierzone...
          > Dobrze, że chociaż wiesz o istnieniu miary.
          Nie wiem natomiast do czego owa miara miałaby mi służyć.
          Efekty jej stosowania zupełnie mnie nie pociągają.
          Pozdrawiam
          Ana

          • empeka Re: Pani gwałtowna 30.04.04, 13:00
            Parę razy rozbawiły mnie Twoje teksty, mam więc ochotę zapomnieć Ci rozliczne złośliwości
            adresowane do różnych ludzi.
            Jest coś takiego, że agresja nie kojarzy się z cierpieniem, a płaczliwe dziamgotanie - tak.

            Przez właściwą miarę rozumiem umiejętność oceny tego co się samemu robi i przewidywania
            efektów. Jeśli Cię to nie pociąga, to będą wciąż kłopoty.

            Pozdrawiam
            Marta

            • an_a1 Re: Pani gwałtowna 30.04.04, 19:09
              empeka napisała:

              > Jest coś takiego, że agresja nie kojarzy się z cierpieniem, a płaczliwe
              dziamgo
              > tanie - tak.
              To brak wiedzy, czyli empatii.

              > Przez właściwą miarę rozumiem umiejętność oceny tego co się samemu robi i
              przew
              > idywania
              > efektów. Jeśli Cię to nie pociąga, to będą wciąż kłopoty.
              Rzeczywistość nigdy nie będzie wolna od kłopotów. A to konsekewncje wejścia do
              Unii, a to terroryzm, zapaść cywilizacyjna, etc.
              Niestety, wbrew temu co twierdzisz, nie mam na ich natężenie znaczącego
              wpływu...
              Pozdrawiam
              Ana

              > Pozdrawiam
              > Marta
              >
    • abdon Re: Pani gwałtowna 05.05.04, 23:28
      empeka napisała
      To jest forum prywatne i my tu chcemy czuć się bezpiecznie, a nie "niemiło" i "
      > obawiać się

      Pisz w swoim, wyłacznie imieniu. Nie używaj "my", bo może ja nie.To jest forum
      prywatne, ale gospodarzem jest Miron, a nie Ty.

      > Mimo że każdy tu jakoś chory, to agresja JEST ZAKAZANA

      Przez kogo? przez Ciebie?

      > Idź sobie szydzić na Forum Humorum

      A Ty na forum szkoła.
      • empeka Abdon 27.05.04, 17:28
        Kiedyś byliśmy w przyjaznych stosunkach, nawet posłałeś mi namiary na swojego psychiatrę.
        Od jakiegoś czasu stale na mnie napadasz. Czy istnieje jakiś powód?

        Co do meritum - nie zgadzam się. Miron forum założył, ale nie zakazał pisać co się myśli. Ja też
        tego nie proponuję. Mnie chodzi o FORMĘ.

        > > Idź sobie szydzić na Forum Humorum
        >
        > A Ty na forum szkoła.

        I z nikogo nie szydzę, zauważ to łaskawie.

        Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka