antydep odstawiony, odtsawiłam se sama... jadę na samym licie od jakichś 2-3
tygodni... ciekawe jak daleko zajadę, hahaha
nie czuję się chora psychicznie, co najwyżej fizycznie - ale i to nie
zawsze

stąd moje rzadkie udzielanie się na forum...
jak Wy to robicie że macie tyle tematów pisania tu?

piszcie piszcie... uwielbiam czytać to forum