klara-sz
24.04.08, 15:13
mnam pytanie o sinlac, a własciwie jego termin przydatnosci. na
opakowaniu jest napisane, że mozna go używac przez 14 dni od
otwarcia opakowania. czy mozna go dlużej dac dzieccku jesli
przechowuje go w szczelnie zamknietym naczyniu. jak robicie,
wyżucacie to co zostaje, czy mozna jeszcze kilka dni dac?