Dodaj do ulubionych

SINLAC- pytanie

24.04.08, 15:13
mnam pytanie o sinlac, a własciwie jego termin przydatnosci. na
opakowaniu jest napisane, że mozna go używac przez 14 dni od
otwarcia opakowania. czy mozna go dlużej dac dzieccku jesli
przechowuje go w szczelnie zamknietym naczyniu. jak robicie,
wyżucacie to co zostaje, czy mozna jeszcze kilka dni dac?
Obserwuj wątek
    • gosiamama.oskara Re: SINLAC- pytanie 24.04.08, 17:32
      Powiem ci tak że na początku malutki pierwsze opakowanie jadł dłużej niż 14 dni
      i ja podawałam dalej ok.3-4 dni.Teraz opakowanie starczy na 7 dni bo mały
      poprostu uwielbia sinlac.Słoiczki z zupkami i owocami jeśli nie są zjedzone w
      ciągu 48 godzin to wyrzucam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka