Dodaj do ulubionych

Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjmuje?

22.05.10, 17:11
Poszukuje miejsc gdzie przyjmuje Jolanta Tryfon w Warszawie i okolicach - znalazłam na kabatach, ale to dla mnie strasznie daleko. Gdzie jeszcze?
Obserwuj wątek
    • polaa27 Re: Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjm 22.05.10, 21:32
      Anin, Alpejska 15. A po co idziecie? My byliśmy.
      • mam-ann Re: Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjm 22.05.10, 23:07
        Bylismy dzis u naszej neurologopedy i jak zobaczyła Krzysia - to że rozdarł się i nie było końca (nie umie sie wyciszyć jak zacznie wyć - odkręciła go od nas na krzesełku a on 10 min bbite płacz i nie zamierzał przestać) - to powiedziała że brak takiej autoregulacji jest znośny u dzieci do 10miesiąca, powyżej - to już problem i dlatego kazała iść do psychologa. Zaproponowała nam tą babeczkę.
        • mam-ann Re: Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjm 22.05.10, 23:19
          a, jak masz tam telefon - to podeślij mi na gazetowego

co sądzisz o tej babce? co mówiła o Mikim?
    • polaa27 Re: Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjm 23.05.10, 18:45
      hej, odpisałam Ci na priva.
      • mamaodzawsze Re: Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjm 10.06.10, 12:33
        czy ja też moglabym prosic o kontakt do Pani Tryfon na gazetowego? A gdzie Pani
        Tryfon przyjmuje na Kabatach? Proszę także ewentualnie o opinie nt. wizyty i
        diagnozy. Dzieki
        • tartulina Re: Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjm 17.06.10, 06:27
          Prywatnie przyjmuje w OWI na Puławskiej 233/2d. Link w temacie PRYWATNE OWI WARSZAWA!
    • annann-g Re: Jolanta TRYFON -neuropsycholog - gdzie przyjm 20.09.20, 17:11
      Czy ja też mogłabym prosić o kontakt do Pani Tryfon na gazetowego?Proszę także ewentualnie o opinie nt. wizyty i
      diagnozy. Dziękuję z góry
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka