Dzięki Ikorek i dziewczynom, które pomogły mi przy pierwszym zamówieniu z
niemieckiego sklepu internetowego, zostałam stałą klientką i mogłam poznać
parę różnych włóczek z oferty LG. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z
każdego zakupu. Przede wszystkim doskonała jakość tych włóczek- wełna
wyprawiona tak, że prawie zupełnie nie gryzie, oryginalna kolorystyka, włóczki
generalnie są bardzo miękkie i gładko się przerabiają. To już truizm, bo wiele
razy dochodziłyśmy tutaj do takiego wniosku, ale jeszcze raz powtórzę- warto
wydać parę groszy więcej na coś lepszego, bo potem pozostaje już sama
przyejmność. Sweter sam się robi, nawet nie jest potrzebny skomplikowany wzór,
zwykły dżersej wygląda szlachetniej...
Polecam Wam dziewczyny serdecznie