zoska46 08.11.07, 21:51 mam do Was ogromna prosbe .Zaczelam robic swetr meski i wydawalo sie ze wszystko jest w porzadku a teraz jest jakis zawaski .Czy moge zrobic tyl o pare oczek wiekszy?A moze macie jakas inna rade. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
allmina Re: pomoc 08.11.07, 22:16 Chyba innych sposobów nie ma? Szybciej spruć przód do pach, niż cały a więcej oczek upuścić na pachy tyłu Ja tak robiłam i było OK! Pozdr Odpowiedz Link
betka135 Re: pomoc 09.11.07, 08:49 Zależy , jakim wzorem robisz ten sweter. Ja bym zostawiła ilość oczek i tył zrobiła taki sam, a na bokach zrobiłabym wstawkę np z warkocza, co dałoby większy obwód swetra. Pozdrawiam, Beata Odpowiedz Link
allmina Re: pomoc 09.11.07, 10:57 Zosiu,zrozumiałam że przód masz już gotowy a sweter wyglada za kusy ogólnie w ramionach również? Odpowiedz Link
splocik Re: pomoc 09.11.07, 14:19 Jeśli z tyłu ma być taki sam wzorek i jeśli przód jest już skończony, to ja podprułabym i przerobiłabym podkrój szyi taki jak na tył, a przód zrobiłabym o parę oczek szerszy i wykonałabym odpowiednio szerszy podkrój pachy. Pozdrawiam ciepło. splocik Odpowiedz Link
zoska46 Re: pomoc 09.11.07, 14:28 Dziekuje Wam za pomysly.Swetr jest w rozne warkocze przod i tyl na szczescie zrobiony mam tylko przod. Odpowiedz Link