08.11.07, 21:51
mam do Was ogromna prosbe .Zaczelam robic swetr meski i wydawalo sie
ze wszystko jest w porzadku a teraz jest jakis zawaski .Czy moge
zrobic tyl o pare oczek wiekszy?A moze macie jakas inna rade.
Obserwuj wątek
    • allmina Re: pomoc 08.11.07, 22:16
      Chyba innych sposobów nie ma? sad Szybciej spruć przód do pach, niż cały a więcej oczek upuścić na pachy tyłu smile Ja tak robiłam i było OK! Pozdr
    • betka135 Re: pomoc 09.11.07, 08:49
      Zależy , jakim wzorem robisz ten sweter. Ja bym zostawiła ilość
      oczek i tył zrobiła taki sam, a na bokach zrobiłabym wstawkę np z
      warkocza, co dałoby większy obwód swetra.
      Pozdrawiam, Beata
    • allmina Re: pomoc 09.11.07, 10:57
      Zosiu,zrozumiałam że przód masz już gotowy a sweter wyglada za kusy ogólnie w ramionach również? smile
    • splocik Re: pomoc 09.11.07, 14:19
      Jeśli z tyłu ma być taki sam wzorek i jeśli przód jest już
      skończony, to ja podprułabym i przerobiłabym podkrój szyi taki jak
      na tył, a przód zrobiłabym o parę oczek szerszy i wykonałabym
      odpowiednio szerszy podkrój pachy.

      Pozdrawiam ciepło.
      splocik
      • zoska46 Re: pomoc 09.11.07, 14:28
        Dziekuje Wam za pomysly.Swetr jest w rozne warkocze przod i tyl na
        szczescie zrobiony mam tylko przod.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka