iza601
09.11.07, 11:19
Kiedyś Zdzid podesłała super linka do robótek patchworkowych.Są tam świetne
pomysły na resztki.Ja zrobiłam fajną narzute na fotel.Teraz szukam inspiracji
na patchworkową kieckie .Link zapisałam w ulubionych ale nie wiem dlaczego nie
moge w to wejśc .Coś nie tak z moim programem?Kiedyś sie otwierała normalnie
a teraz tylko strona głowna.POMÓŻCIE PROSZE jak się dobrać do tego, bo wydaje
się mi że były tam i sukienki.Stronka warta dobrania sie do niej
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15333&w=52225853&a=52225853
POZDRAWIAM
Iza