Dodaj do ulubionych

Interwave Knit...mam

26.11.07, 19:12
Która miala chętke na zieloną spódnice????


www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e773f9e1cd149691.html
Obserwuj wątek
    • paniszprottka Re: Interwave Knit...mam 26.11.07, 22:30
      Jaka ta spodnica jest sliczna! Mam tylko pytanie, te IK to trzeba u Ciebie jakos
      na fotosiku znalezc,czy wrzucisz na picasse? Pytam bo cos mi fotosik nie chce
      sie ladowac za dobrze sad a chcialabym zrobic pare rzeczy z tego IK. Pozdrawiam!smile
      • mareju Re: Interwave Knit...mam 27.11.07, 08:38
        Postaram sie dzisiaj zeskanowac obydwa numery i wrzucuc na picassa
        dam znać na forum

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka