mareju 26.11.07, 19:12 Która miala chętke na zieloną spódnice???? www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e773f9e1cd149691.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paniszprottka Re: Interwave Knit...mam 26.11.07, 22:30 Jaka ta spodnica jest sliczna! Mam tylko pytanie, te IK to trzeba u Ciebie jakos na fotosiku znalezc,czy wrzucisz na picasse? Pytam bo cos mi fotosik nie chce sie ladowac za dobrze a chcialabym zrobic pare rzeczy z tego IK. Pozdrawiam! Odpowiedz Link
mareju Re: Interwave Knit...mam 27.11.07, 08:38 Postaram sie dzisiaj zeskanowac obydwa numery i wrzucuc na picassa dam znać na forum Odpowiedz Link