Dodaj do ulubionych

Chcę pochwalić

17.02.07, 13:54
...otwockich elektryków. Wczoraj wieczorem kierowca stracił panowanie nad
samochodem, trafił w słup z transformatorem na Okrzei róg Rycerskiej. Na
szczęście kierowcy nic się nie stało. Dym, iskry, płomienie, aż straż pożarna
gasiła. Pierwsze prognozy - nawet dwa dni bez prądu. Po godzinie pojawiła się
ekipa elektryków, wzieli się za robotę i na szczęscie ok.22 - BYŁ PRĄD. Mała
rzecz a cieszy:).
A więc WIELKI PLUS DLA EKIPY NAPRAWIAJĄCEJ.
Obserwuj wątek
    • funcia2 Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 15:09
      Czyli dla chłopaków z pogotowia energetycznego
      • patsik Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 15:34
        ale jakież oni sprzęty tam przytaszczyli!!! i jak sprawnie się uwijali!!!
        rzeczywiście - duże brawa....
        swoją drogą - miasto bez prądu z perspektywy kierowcy wygląda dość
        upiornie....myslę, że z perspektywy pieszego jeszcze upiorniej.....
        • grzeg_sz1 Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 16:09
          a najgorzej z perspektywy mieszkańca, który ma problem np. z umyciem się;)
          • funcia2 Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 16:26
            Albo zagrzaniem mleka dla dziecka, dobrze że niektórzy sąsiedzi są jeszcze życzliwi.
            • grzeg_sz1 Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 16:28
              ja byłem przygotowany żeby rano z wiaderkami po Kresach latać i wody szukać;)
              • funcia2 Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 16:33
                grzeg_sz1 napisał:

                > ja byłem przygotowany żeby rano z wiaderkami po Kresach latać i wody szukać;)

                a widzisz - tu taka niespodzianka, bo oni jak chcą to potrafią, a jak ich ktoś
                wkurzy to ma już przerąbane
              • panilu Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 16:35
                Na takie okoliczności pozostawiłam pompę w ogrodzie.Nie poratowała bym Cię bo to
                nie te rejony.
                • grzeg_sz1 Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 16:41
                  dzięki chociaż za chęci;)
                  też mam pompę, tylko że woda nie bardzo nadaje się do picia, do innych celów OK
                  • patsik Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 18:15
                    ee...grzegsz - do nas mógłbyś walić jak w dym - nie wiedzieć czemu, nas awaria
                    nie objęła (domu nie objęła, bo ulicę - i owszem)
                    • grzeg_sz1 Re: Chcę pochwalić 17.02.07, 18:18
                      masz inny transformator, sama kiedyś pisałaś że jak były wyścigi u Ciebie to
                      nie miałaś prądu:), a zasilanie oświetlenia ulic idzie odemnie;)

                      PS. dzięki, jak będę potrzebował to jak w dym:):):):)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka