grzeg_sz1
17.02.07, 13:54
...otwockich elektryków. Wczoraj wieczorem kierowca stracił panowanie nad
samochodem, trafił w słup z transformatorem na Okrzei róg Rycerskiej. Na
szczęście kierowcy nic się nie stało. Dym, iskry, płomienie, aż straż pożarna
gasiła. Pierwsze prognozy - nawet dwa dni bez prądu. Po godzinie pojawiła się
ekipa elektryków, wzieli się za robotę i na szczęscie ok.22 - BYŁ PRĄD. Mała
rzecz a cieszy:).
A więc WIELKI PLUS DLA EKIPY NAPRAWIAJĄCEJ.