11.07.07, 18:23
Czyli gra figurkowa RPG. Mój syn oszalał na jej punkcie, klei i maluje
figurki, zostawił nawet komputer w spokoju(!). No i nudzi mnie żeby pojechać
do Wawy do specjalnego sklepu z akcesoriami...
Wiem, że w Otwocku takowego brak, ale może znacie kogoś kto tez ma takiego
kręćka?, może w MDKu coś sie dzieje?
Proszę was... Jakbyście coś wiedzieli o miłośnikach tej gry w naszym cudownym
mieście dajcie znać np. na priv (marta_i_koty@NOSPAM.gazeta.pl)
pozdrawiam i dziękuję
Obserwuj wątek
    • lamelka007 Re: Warhammer 17.07.07, 14:24
      wiem, że są organizowane obozy wypoczynkowe dla miłoścników gier. może i dla
      syna coś znajdziesz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka