IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.05, 12:20
Czy miał ktoś kiedyś taką sytuacje, że nie zdał egzaminu i nie otrzymał
wypisanych błędów na kartce od egzaminatora
Obserwuj wątek
    • Gość: mistrzyni Re: Egzamin IP: *.ec.pl 21.05.05, 19:59
      To zależy od instruktora. Ja ostatnio miałam takiego, który nawet nie pytał czy
      chcę czy nie, tylko wypisał co trzeba, dał mi, a ja: "Dziękuję, Do widzenia
      (ale w duchu myślałam sobie, żeby tylko już nigdy więcej się na niego nie
      nadziać...) Oblał mnie tylko za to, że jadąc na łuku już na prostej na
      wstecznym nie spojrzałam w lusterko :-/ Jak się później dowiedziałam, miał na
      tym punkcie obsesję, a ja po prostu wielkiego pecha...Mimo wszystko lepiej brać
      kartkę, zawsze to jakaś pomoc przy kolejnym podejściu, nawet jeżeli nie trafi
      się na tego samego egzaminatora (oby nie trafić na tego samego... ;-)
      • Gość: A. Re: Egzamin IP: *.aster.pl 22.05.05, 19:44
        Do mistrzyni:
        Toć to jakiś absurd!!Twoim zadaniem jest wykonać łuk poprawnie,czyli nie
        najechać na żadną linię i nie potrącić pachołów.A to jak Ty to robisz to już
        Twoja sprawa.A zarzut że nie spojrzałaś w lusterko jest po prostu
        absurdalny.Skoro wykonałaś manewr bezbłędnie to nie jest istotne czy w jakimś
        danym momencie spojrzałas w lusterko czy nie.Na BOga... . Ja na Twoim miejscu
        od razu po tamtym egzaminie ruszyłabym złożyc skarge.Na przyszłość miej na
        uwadze takie rzeczy.pozdr
    • Gość: Gość Re: Egzamin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 08:02
      Pamiętajcie ludzie, że egzaminator ma obowiązek wręczyć WAM Arkusz przebiegu
      egzaminu praktycznego - inaczej mówiąc - fakt wypływa z mocy prawa
      (rozporządzenie)i łaski Wam nie robi. Jeżeli nie weźmiecie tego Arkusza, to ten
      egzaminator ma obowiązek złożyć go w ośrodku.Nikt nikomu łaski nie robi, za ten
      świstek zapłaciliście podczas zapisu i macie prawo go mieć, chociaż lepiej
      zdać, bo wtedy nie ma kłopotu z Arkuszem.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka