Gość: instruktorka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 17:01 witam!!jestem młoda instruktorka ale pojecie napewno mam wiec pytajcie mnie a ja postaram sie odpowiedziec na pytanie zadane przez kazdego z was --------------strzałka-----------> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lolo [...] IP: *.elwico.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka Nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:08 ale muszą mi robić minete! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:09 spoko pytanie wiesz???? takie pytania kieruj do swoich kolezanek -nie do mnie.Typowo dziecinne-pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:11 widze ze ludzie sie podszywaja pod mój nick i potrafia niezle odpowiedziec!!!! no wielkie dzieki ale nie zycze sobie takich tekstów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka spoko - głąba trzeba jego własną bronią usadzić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:14 już mnie nie ma. A tobie radzę logować się. wtedy nikt się pod ciebie poszywac nie będzie. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka możesz spróbować... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:11 poliż sobie ekran GŁĄBIE! kurde.pl/gfx/pocketpussy.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pr0 Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:10 Wiedzialem ze ktos zada to pytanie :) wyzej ale na serio powiedz mi jak najlepiej jezdzic na placu manewrowym, jak Cie uczono na kursie dla instruktorow, cos wiecej oprocz lusterek i patrzeniu na pachołki THX Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:16 lusterka i pachołki to jest podstawowa sprawa co do placu-nie ma innych reguł- mozna tylko wjezdzac na wyczucie ale tego nie polecam osobom robiacym prawo jazdy!!moim zdaniem jest to najprostsza metoda nauki na placu.Tego wystarczy sie nauczyc na pamiec i masz z głowy.Niestety pózniej w ruchu drogowym musisz liczyc na wyczucie ale napewno zdobedziesz ta wprawe.Na kursie dla instruktorów nie robilismy placu pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:18 nie musze sie zalogowac na kogos zyczenie-wolny kraj. Licze na to ze wiecej nie bedzie takich osób jak ty.To jest tylko forum dyskusyjne nic powaznego wiec to zalezy juz od osób w nim uczestniczacych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oiygoygouyg to była tylko dobra rada n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka Re: to była tylko dobra rada n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:27 rozumie dziekuje heh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też instruktor Re: pytajcie IP: *.chello.pl 15.08.05, 22:46 Dziwne,ja na swoim kursie zapoznawałem się z placem manewrowym i zadawałem plac na egzaminie.Nie słyszałem, żeby coś się zmieniło.Zanim odpowiesz na jakieś pytanie sprawdzaj poprawność odpowiedzi, bo wprowadzasz ludzi w błąd-dotyczy np.zdawania na nowych zasadach. Odpowiedz Link Zgłoś
instruktorka1 Re: pytajcie 15.08.05, 18:46 no wiec juz mam to konto o które tyle krzyku pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 32 Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 19:16 Jak wygląda sprawa nowych zasad zdawania egzaminu? Czy ludzie którzy zaczeli kurs w lipcu a nie ukończa go do pażdziernika będą musieli zdawać na nowych zasadach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: instruktorka Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 20:40 osoby które zaczeły wczesniej kurs niz pazdziernik zdaja na starych zasadach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 22:10 Gość portalu: instruktorka napisał(a): > osoby które zaczeły wczesniej kurs niz pazdziernik zdaja na starych zasadach a gdzie to pisze w projekcie, że zdawać się będzie na starych zasadach ????? W/g mojich informacji od 3 października tylko i wyłącznie na nowych zasadach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Re: pytajcie IP: 212.122.214.* 16.08.05, 09:35 He He a ja 3 pazdziernika zaczynam kurs :D a tak w ogole to jak koncze 18 lat 25 grudnia to moge sie zapisac na kurs dopiero po 25 wrzesnia?? jak to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawid Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 18:53 teraz przynajmniej bedziesz miała spokój hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylwia Re: pytajcie IP: *.toya.net.pl 15.08.05, 19:41 Może byś napisała jakies porady, co i jak np z ruszaniem pod góre albo ogólnie jakieś rady, skoro niby jestes instuktorką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aneta Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 22:05 Prosze o podanie mi sprawdzonego instruktora A, musze wziac 5 h, moze byc na maila: anegata@wp.pl bardzo dziekuje. najlepiej z Honda, bo na odlewniczej sie zdjaej na hondzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tedde Re: pytajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 00:59 ta kobieta nie jest żadna instruktorka! dziwne ze nie miała placu na kursie dla instruktorow i nie zna przepisów, ktore wejda w pazdzierniku. ehh.. :( Odpowiedz Link Zgłoś