Gość: w
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.05.06, 20:46
wiem, ze to nie ten dzial, ale mam pytanie do osob posiadajacych tel. na
karte w orange, a mianowicie laduje mamie konto i robie wszystko wg
instrukcji dzwonie *500, pozniej 9, 1 no i po tym 14 cyfrowy kod i krzyzyk,
no i nic i nadal ta kobietamowi wpisz kod i krzyzyk, pierwszy raz cos mi sie
takiego stalo, a konto jak niezasilone tak nniezasilone, pomocy, odp