Dodaj do ulubionych

Pomocy!!!!!!!!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.06, 20:46
wiem, ze to nie ten dzial, ale mam pytanie do osob posiadajacych tel. na
karte w orange, a mianowicie laduje mamie konto i robie wszystko wg
instrukcji dzwonie *500, pozniej 9, 1 no i po tym 14 cyfrowy kod i krzyzyk,
no i nic i nadal ta kobietamowi wpisz kod i krzyzyk, pierwszy raz cos mi sie
takiego stalo, a konto jak niezasilone tak nniezasilone, pomocy, odp
Obserwuj wątek
    • pontus_euxinus Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!! 28.05.06, 21:09
      Gość portalu: w napisał(a):

      > wiem, ze to nie ten dzial, ale mam pytanie do osob posiadajacych tel. na

      My tu sie na kodeksie drogowym znamy...

      PS: zmien operatora.
    • Gość: g74 Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: *.gdynia.mm.pl 28.05.06, 21:12
      Spróbuj zadzwonić pod dawny nr popa *111,ja do tej pory tak doładowuję swój
      telefon,nigdy nie dzwoniłam jeszcze pod *500
    • Gość: rp Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 28.05.06, 21:53
      Czy nikt do cholery nie moderuje tego forum???
      • pontus_euxinus Re: Pomocy!!!!!!!!!!!!! 28.05.06, 22:06
        Gość portalu: rp napisał(a):

        > Czy nikt do cholery nie moderuje tego forum???

        nikt.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka