28.06.05, 23:27
Wpisujemy wyniki z matury i miasto w którym składamy papiery! Moje wyniki juz
jutro! Buźka!
Obserwuj wątek
    • behemot86 Re: MISH 28.06.05, 23:43
      ja chyba Toruń, uważam, że tam jest łatwiej niż w Wawie i chyba będzie mniej
      chętnych.... :)
      • m_uklejka Re: MISH 28.06.05, 23:48
        No ja też do Torunia. Tylko,że tu przyjmują zaledwie 25 osób ( w tym
        olimpijczycy, których w tym roku do tej pory zgłosiło się 9:( ) Zobaczymy jak
        to będzie. Ja mam jutro wyniki. Jeszcze musze je dokładnie zweryfikować.
        ogólnie jest ok. 6 osób na miejsce. czyli podobnie. Ponoć najłatwiej jest w
        Poznaniu (2- 3,5 osoby), ale jakoś Poznań mnie nie ciągnie. Najważniejsza z
        resztą jest rozmowa. Z jakiej dziedziny przygotowujesz lektury?? Pozdr.
    • Gość: lol MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 08:23
      Ja czytam język polski (tak mi doradzili ludzie z MISH). Moje oceny: pl: 92,86;
      Historia: 88, 74. Mam nadzieje,że sie uda
      • Gość: Stokrotka Re: MISH IP: *.magma-net.pl 29.06.05, 08:27
        Ja zdaje do Wrocławia i ide tylko na rozmowe kwalifikacyjną, bo z pierwszego
        egzaminu jestem zwolniona
        • cailte Re: MISH 29.06.05, 08:49
          ja do Katowic, gdzie biorą rozszerzenie pod uwagę. polski-88%, angol-81%,
          historia 58%.
          • Gość: Marta UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 08:53
            Ja do Torunia! lektury z polaka;
            historia sztuki: 92,88
            polski: 88, 74
          • Gość: k.asia Re: MISH UW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 16:23
            178 pkt
            • Gość: mimi 13 miejsc...:( IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 17:45
              pozegnalam sie z MISHem Zaczynam sobie powtarzac "marze o filozofii".MOze w
              koncu w to uwierze. Sila autosugestii
            • sweetnsour Re: MISH UW 29.06.05, 22:29
              po przeliczeniu? :|

              no nie żartuj!
      • Gość: mika Re: MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:41
        Powiedzcie jak przeliczacie oceny czy 92,86 to procenty(super wysokie zresztą)
        czy już przeliczone. Ale przecież przeliczniki wynoszą 1,15 i 0,10 więc skąd
        takie wysokie liczby?
        • Gość: lol Re: MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:54
          to są procenty. Ps. Gadalam dzis z szefem MISH. W tym roku będzie rzeźnia!
          Ludzie mają zabójcze wyniki i w dodatku mają już 12 podań olimpijczykó. Dla nas
          nieszczesnych zostaje 13:(
      • Gość: mika Re: MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:42
        jeśli mogę to proszę o szybką odp/
    • Gość: mela MISH na UMK... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 15:42
      Oj chyba będzie nas troche
    • Gość: karol Re: MISH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 21:28
      Poznań
    • kawa_malinowa Re: MISH 29.06.05, 21:30

      Wroclaw only :)
      A tam wyniki bez znaczenia...
      • Gość: tami Re: MISH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 09:00
        O1 Nareszcie ktoś z Wrocka! Ja też się tam wybieram.
    • Gość: k.asia Re: MISH UW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 10:19
      178 tj. pol + wos, w przeliczeniu na punkty rekrutacyjne MISH to daje 434/500.
      A Wy ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka