m_uklejka 28.06.05, 23:27 Wpisujemy wyniki z matury i miasto w którym składamy papiery! Moje wyniki juz jutro! Buźka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
behemot86 Re: MISH 28.06.05, 23:43 ja chyba Toruń, uważam, że tam jest łatwiej niż w Wawie i chyba będzie mniej chętnych.... :) Odpowiedz Link Zgłoś
m_uklejka Re: MISH 28.06.05, 23:48 No ja też do Torunia. Tylko,że tu przyjmują zaledwie 25 osób ( w tym olimpijczycy, których w tym roku do tej pory zgłosiło się 9:( ) Zobaczymy jak to będzie. Ja mam jutro wyniki. Jeszcze musze je dokładnie zweryfikować. ogólnie jest ok. 6 osób na miejsce. czyli podobnie. Ponoć najłatwiej jest w Poznaniu (2- 3,5 osoby), ale jakoś Poznań mnie nie ciągnie. Najważniejsza z resztą jest rozmowa. Z jakiej dziedziny przygotowujesz lektury?? Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 08:23 Ja czytam język polski (tak mi doradzili ludzie z MISH). Moje oceny: pl: 92,86; Historia: 88, 74. Mam nadzieje,że sie uda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stokrotka Re: MISH IP: *.magma-net.pl 29.06.05, 08:27 Ja zdaje do Wrocławia i ide tylko na rozmowe kwalifikacyjną, bo z pierwszego egzaminu jestem zwolniona Odpowiedz Link Zgłoś
cailte Re: MISH 29.06.05, 08:49 ja do Katowic, gdzie biorą rozszerzenie pod uwagę. polski-88%, angol-81%, historia 58%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 08:53 Ja do Torunia! lektury z polaka; historia sztuki: 92,88 polski: 88, 74 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi 13 miejsc...:( IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.05, 17:45 pozegnalam sie z MISHem Zaczynam sobie powtarzac "marze o filozofii".MOze w koncu w to uwierze. Sila autosugestii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:41 Powiedzcie jak przeliczacie oceny czy 92,86 to procenty(super wysokie zresztą) czy już przeliczone. Ale przecież przeliczniki wynoszą 1,15 i 0,10 więc skąd takie wysokie liczby? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:54 to są procenty. Ps. Gadalam dzis z szefem MISH. W tym roku będzie rzeźnia! Ludzie mają zabójcze wyniki i w dodatku mają już 12 podań olimpijczykó. Dla nas nieszczesnych zostaje 13:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: MISH UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:42 jeśli mogę to proszę o szybką odp/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mela MISH na UMK... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 15:42 Oj chyba będzie nas troche Odpowiedz Link Zgłoś
kawa_malinowa Re: MISH 29.06.05, 21:30 Wroclaw only :) A tam wyniki bez znaczenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tami Re: MISH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 09:00 O1 Nareszcie ktoś z Wrocka! Ja też się tam wybieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k.asia Re: MISH UW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 10:19 178 tj. pol + wos, w przeliczeniu na punkty rekrutacyjne MISH to daje 434/500. A Wy ? Odpowiedz Link Zgłoś