Dodaj do ulubionych

poprawka matury

16.09.05, 21:45
chciałabym zdawać maturę z przedmiotów, a których nie zdawałam w maju
nie zgłosiłam sie do sesji poprawkowej zimowej i chciałabym zdawać w maju
2006,w jaki sposób, gdzie i do kiedy mam to zgłosić?
wiecie cis na ten temat?
proszę, napiszcie
Obserwuj wątek
    • Gość: 2561 Re: poprawka matury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 12:15
      Trzeba złożyć deklaracje w szkole w której zdawałas w tym roku. Chyba do 30
      września ale nie jestem pewien. Szczerze powiem,że też rozważam możliwość
      zdawania przedmiotów których nie zdawałem w maju. A jekie przedmioty chciałabyś
      zdawać jesli można wiedzie
      • oxy_gen_86 Re: poprawka matury 17.09.05, 17:04
        Zapraszam na
        Forum POPRAWIAMY NOWĄ MATURĘ forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32477

        A wracając do Twoich pytań: deklaracje na s.wiosenna należy złożyć do 30
        wrzesnia a więc masz jeszcze 2 tygodnie (prawie). Pewnie, że możesz zdawac
        przedmioty, których nie pisalas w maju.
        Zycze powodzenia i wrazie jakichkolwiek watpliwosci zapraszam na w/w forum - my
        wiemy wszystko:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka