bozena62
16.09.05, 21:45
chciałabym zdawać maturę z przedmiotów, a których nie zdawałam w maju
nie zgłosiłam sie do sesji poprawkowej zimowej i chciałabym zdawać w maju
2006,w jaki sposób, gdzie i do kiedy mam to zgłosić?
wiecie cis na ten temat?
proszę, napiszcie