Dodaj do ulubionych

DATA W LIŚCIE na ang?

06.05.07, 20:19
hepl! Czy trzeba pisać datę w liście na ang?
Obserwuj wątek
    • Gość: ktoś Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.satfilm.net.pl 06.05.07, 20:20
      to samo pytanie ... w szkole zawsze pisalismy, a mam przed sobą repetytorium
      oxfordu i w przykladach nie ma.
      • Gość: kasik Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.einet.lublin.pl 06.05.07, 20:23
        u mnie w podr od anglika pisza ze daty mozna byle by adresow nie pisac
        • Gość: goscio453 Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.07, 20:24
          MOZNA ale nie trzeba!!!

          na 100%
    • Gość: goscio453 Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.07, 20:22
      nie trzeba, muszi byc 5 elementów
      - zwrot grzecznosciowy
      - wstep /cel listu/
      - rozwiniecie /polecenie/
      - zakonczenie /np prosba o odpisanie/
      - zwrot grzecznosciowy konczący

      data adresy i wszytskie PSy to opcje
      • viva88 Re: DATA W LIŚCIE na ang? 06.05.07, 20:22
        dziękuję;*
    • viva88 Re: DATA W LIŚCIE na ang? 06.05.07, 20:22
      może ktoś się jeszcze dopisze.... może zna odp;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka