viva88 06.05.07, 20:19 hepl! Czy trzeba pisać datę w liście na ang? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ktoś Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.satfilm.net.pl 06.05.07, 20:20 to samo pytanie ... w szkole zawsze pisalismy, a mam przed sobą repetytorium oxfordu i w przykladach nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasik Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.einet.lublin.pl 06.05.07, 20:23 u mnie w podr od anglika pisza ze daty mozna byle by adresow nie pisac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goscio453 Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.07, 20:24 MOZNA ale nie trzeba!!! na 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goscio453 Re: DATA W LIŚCIE na ang? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.07, 20:22 nie trzeba, muszi byc 5 elementów - zwrot grzecznosciowy - wstep /cel listu/ - rozwiniecie /polecenie/ - zakonczenie /np prosba o odpisanie/ - zwrot grzecznosciowy konczący data adresy i wszytskie PSy to opcje Odpowiedz Link Zgłoś
viva88 Re: DATA W LIŚCIE na ang? 06.05.07, 20:22 może ktoś się jeszcze dopisze.... może zna odp;D Odpowiedz Link Zgłoś