29.05.07, 15:12
jak wyzej,czyli znaczy to ze brany pod uwage jest tylko rozszerzony?
a jesli jest pPP x 1 + pPR x 2 to znaczy ze oba tylko przeliczane inaczej?
Obserwuj wątek
    • goska_samoska Re: pPP + pPR 29.05.07, 15:29
      to znaczy że jeśli pisałaś poziom rozszerzony to wg przelicznika (tabelka "G")
      masz też wynik z poziomu podstawowego i te dwa wyniki są sumowane.
    • Gość: sezamek Re: pPP + pPR IP: *.marsoft.net 29.05.07, 15:30
      ad.1 pewnie nie tylko ale Ci ktorzy zdawali rozszerzony beda mieli duzo wieksze
      szanse na dostanie sie
      ad.2 tak
      • goska_samoska Re: pPP + pPR 29.05.07, 15:36
        to jest na tej zasadzie że
        np.
        jesli masz z rozszerzonego polaka 60%
        to wg tabelki masz 66% z podstawowego poziomu

        i te wyniki są sumowane 60% (pPR) + 66% (pPP) = 126


        a więc nikt z podtawą cie nie pobije ;)
    • Gość: mara Re: pPP + pPR IP: *.41e.sandomierz.pilicka.pl 29.05.07, 18:24
      no właśnie, jak to jest, bo ja jakaś niedoedukowana jestem chyba;). jeśli
      uczelnia załóżmy bierze pod uwagę p.roz. i p.podst., to tych co maja rozszerz.
      przeliczaja dodatkowo na podstawę i sumują wyniki?? czy tylko jeśli zastrzegą
      sobie, ze sumują, a jeśli jest "lub" czyli albo wóz albo przewóz i tabela G;)?
      jesli nie sumują, to i tak większe szanse ma ten z podstawy z 90% niż osoba z
      60% z rozszerz,tak?z góry dzięki:)
      • goska_samoska Re: pPP + pPR 29.05.07, 18:38
        jeśli jest "lub" to jak sama nazwa wskazuje:jest brany pod uwagę; poziom podst
        LUB poziom rozszsrz
        ( w zalezności od tego który pójdzie ci lepiej)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka