Dodaj do ulubionych

problemik? anulowanie przedmiotu?

25.09.07, 16:56
Witam.... mam pewien problem bo u nas w szkole trzeba bylo do dzis złozyć
deklaracje na mature!
Sa to deklaracje wtępne, wiec chciałbym sie od was dowiedziec czy jesli
wpisałem sobie dodatkowe przedmioty to czy bedę mógł z nich jeszcze
zrezygnować bo nie jestem jeszcze całkowicie pewny ale w razie czego wpisałem?

pozdrawiam maturzystów!
Obserwuj wątek
    • Gość: dex Re: problemik? anulowanie przedmiotu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.07, 18:46
      mozesz anulowac kiedy chcesz i zmienic kazdy przedmiot jak Ci tylko
      pasuje ostateczna deklaracje masz złozyc chyba do swiat! tak wiec
      glowa do gory i nie masz sie czym przejmowac
      • niemiec89 Re: problemik? anulowanie przedmiotu? 25.09.07, 20:08
        dzięki za info , dobrze wiedziec :D
        bo wybrałem matematyke na poziomie rozszerzonym^^

        pozdrawiam gorąco :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka