niemiec89
25.09.07, 16:56
Witam.... mam pewien problem bo u nas w szkole trzeba bylo do dzis złozyć
deklaracje na mature!
Sa to deklaracje wtępne, wiec chciałbym sie od was dowiedziec czy jesli
wpisałem sobie dodatkowe przedmioty to czy bedę mógł z nich jeszcze
zrezygnować bo nie jestem jeszcze całkowicie pewny ale w razie czego wpisałem?
pozdrawiam maturzystów!