Dodaj do ulubionych

nie przyjście na poprawe

24.04.08, 12:06
Hej, ma pytanie czy nie przyjście na poprawe matury, mimo żr się
zgłosiło deklaracje jej pisania, grozi jakimiś sankcjami?
Obserwuj wątek
    • evi_linka Re: nie przyjście na poprawe 24.04.08, 14:41
      raczej nie :)
    • Gość: sara Re: nie przyjście na poprawe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.08, 15:20
      I właśnie z tego powodu poprawy matur powinny być płatne.
      • Gość: gośćm Re: nie przyjście na poprawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 15:33
        nie gorozi, ale z tego co mi widomo, masz dwa podejści do poprawki i
        jedno będziesz miał w plecy
        • Gość: olek Re: nie przyjście na poprawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 11:18
          to zle wiesz moja kolezanka poprawia 3 raz nie ma zadnych konsekwencji
    • Gość: Karola Re: nie przyjście na poprawe IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 25.04.08, 11:31
      Sankcji żadnych nie będzie. A na poprawe matury ma sie 5 lat:D więc możesz spróbować za rok.
      • Gość: nastyyy Re: nie przyjście na poprawe IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 12:17
        Tylko dla każdego musi być przygotowane miejsce, arkusz, a potem taki sobie
        oleje. Jak najbardziej, choćby symboliczną kwotę, która zmobilizowała by do
        przyjścia, lub przemyślenia wcześniej decyzji.
        • Gość: Marcin Re: nie przyjście na poprawe IP: *.173.22.248.tesatnet.pl 27.04.08, 21:27
          Tak weź zrób wszystko płatne, liberale powalony. Państwo powinno być
          dla ludzi a nie ludzie dla państwa.
          • majowa36 Re: przepisy prawne 27.04.08, 22:30
            • Absolwent, który nie zdał egzaminu maturalnego
            1. Absolwent, który nie zdał egzaminu maturalnego z określonego
            przedmiotu lub przedmiotów w części ustnej lub pisemnej, może
            ponownie przystąpić do tego egzaminu lub egzaminów w kolejnych
            sesjach egzaminacyjnych przez okres 5 lat od daty pierwszego
            egzaminu maturalnego.
            2. Absolwent, który nie zdał określonego przedmiotu/przedmiotów
            obowiązkowych w części ustnej lub pisemnej i nie otrzymał
            świadectwa dojrzałości, może zmienić poziom tego egzaminu lub wybrać
            inny przedmiot, z wyjątkiem przedmiotu, który zdawał jako dodatkowy.
            3. Absolwent, który nie zdał jednego z egzaminów obowiązkowych,
            a otrzymał świadectwo dojrzałości, nie może w następnych sesjach
            zmienić niezdanego przedmiotu na inny (dotyczy absolwentów, którzy
            otrzymali świadectwo przed
            2008 r.).
            4. Absolwent, który nie zdał, nie przystąpił lub przerwał
            egzamin maturalny w części ustnej z języka polskiego, języka
            mniejszości narodowej, języka mniejszości etnicznej, języka
            regionalnego – języka kaszubskiego, przystępując ponownie do
            egzaminu z tych języków, może wskazać w deklaracji poprzednio
            wybrany temat lub wybrać inny temat z listy tematów przygotowanej w
            szkole.
            www.oke.waw.pl/new/download/files/File/proc_mat/procedury.doc
          • Gość: nastyyy Re: nie przyjście na poprawe IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.08, 22:33
            Owszem, dla ludzi, co ciebie wyklucza. Prymitywy powinny zając się zajęciami na
            swoim poziomie.
          • Gość: bokser Poprawki powinny być płatne IP: *.aster.pl 27.04.08, 22:40
            Państwo powinno być dla ludzi, a nie komuchów powalonych. Potem
            tysiące arkuszy idzie na makulaturę.
            10 zł za jeden przedmiot nikomu by nie zaszkodziło.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka