morowsky 24.04.08, 12:06 Hej, ma pytanie czy nie przyjście na poprawe matury, mimo żr się zgłosiło deklaracje jej pisania, grozi jakimiś sankcjami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sara Re: nie przyjście na poprawe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.08, 15:20 I właśnie z tego powodu poprawy matur powinny być płatne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośćm Re: nie przyjście na poprawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 15:33 nie gorozi, ale z tego co mi widomo, masz dwa podejści do poprawki i jedno będziesz miał w plecy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: nie przyjście na poprawe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 11:18 to zle wiesz moja kolezanka poprawia 3 raz nie ma zadnych konsekwencji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karola Re: nie przyjście na poprawe IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 25.04.08, 11:31 Sankcji żadnych nie będzie. A na poprawe matury ma sie 5 lat:D więc możesz spróbować za rok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nastyyy Re: nie przyjście na poprawe IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 12:17 Tylko dla każdego musi być przygotowane miejsce, arkusz, a potem taki sobie oleje. Jak najbardziej, choćby symboliczną kwotę, która zmobilizowała by do przyjścia, lub przemyślenia wcześniej decyzji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: nie przyjście na poprawe IP: *.173.22.248.tesatnet.pl 27.04.08, 21:27 Tak weź zrób wszystko płatne, liberale powalony. Państwo powinno być dla ludzi a nie ludzie dla państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
majowa36 Re: przepisy prawne 27.04.08, 22:30 • Absolwent, który nie zdał egzaminu maturalnego 1. Absolwent, który nie zdał egzaminu maturalnego z określonego przedmiotu lub przedmiotów w części ustnej lub pisemnej, może ponownie przystąpić do tego egzaminu lub egzaminów w kolejnych sesjach egzaminacyjnych przez okres 5 lat od daty pierwszego egzaminu maturalnego. 2. Absolwent, który nie zdał określonego przedmiotu/przedmiotów obowiązkowych w części ustnej lub pisemnej i nie otrzymał świadectwa dojrzałości, może zmienić poziom tego egzaminu lub wybrać inny przedmiot, z wyjątkiem przedmiotu, który zdawał jako dodatkowy. 3. Absolwent, który nie zdał jednego z egzaminów obowiązkowych, a otrzymał świadectwo dojrzałości, nie może w następnych sesjach zmienić niezdanego przedmiotu na inny (dotyczy absolwentów, którzy otrzymali świadectwo przed 2008 r.). 4. Absolwent, który nie zdał, nie przystąpił lub przerwał egzamin maturalny w części ustnej z języka polskiego, języka mniejszości narodowej, języka mniejszości etnicznej, języka regionalnego – języka kaszubskiego, przystępując ponownie do egzaminu z tych języków, może wskazać w deklaracji poprzednio wybrany temat lub wybrać inny temat z listy tematów przygotowanej w szkole. www.oke.waw.pl/new/download/files/File/proc_mat/procedury.doc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nastyyy Re: nie przyjście na poprawe IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.08, 22:33 Owszem, dla ludzi, co ciebie wyklucza. Prymitywy powinny zając się zajęciami na swoim poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bokser Poprawki powinny być płatne IP: *.aster.pl 27.04.08, 22:40 Państwo powinno być dla ludzi, a nie komuchów powalonych. Potem tysiące arkuszy idzie na makulaturę. 10 zł za jeden przedmiot nikomu by nie zaszkodziło. Odpowiedz Link Zgłoś