lukas_boris
08.09.05, 21:31
Mam wielki problem musze napisać aplikację do monitorowania systemu Windows XP
w języku Visual C++ i musze się jakoś dosteć do procesów, zajętości pamięci,
procesora itd. Jeżeli ktoś mugłby mi udzielić pomocy bo się orjętuje w temacie
to będe bardzo wdzięczny. Dzięki z góry za wszystki tipy. Pozdro Lukas