nido przepraszam!!! 11.02.04, 12:17 za szybko "się" wysłało, do tego jeszcze z literówką:( Pytanie dotyczy oczywiście piątki chanel, o której nie słyszałam ostanio żadnej pozytywnej opinii, zapach powszechnie klasyfikowany jako babciny... We mnie budzi ambiwalente odczucia, ale wciąż intryguje i nie pozostawia obojętną. Ciekawa jestem, co sądzicie o tym zapachu. Odpowiedz Link
elve chanel 5 11.02.04, 13:03 jestem jedną z tych osób, których ten zapach nigdy nie zachwycał. zawsze były dla mnie duszącym śmierdziuchem o nieskomlikowanej budowie, i to się raczej nie zmieni. Odpowiedz Link
luloo1 Jest już nas dwie! 12.02.04, 08:43 elve napisała: > jestem jedną z tych osób, których ten zapach nigdy nie zachwycał. zawsze były > dla mnie duszącym śmierdziuchem o nieskomlikowanej budowie, i to się raczej nie > > zmieni. To jest już nas dwie!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
nido Re: Jest już nas dwie! 12.02.04, 09:18 Obawiam się, że jest Was znacznie więcej:))) Odpowiedz Link
lune chanel 5 11.02.04, 13:31 nawet nie probowalam bo zapach jest dla mnie wrecz odpychajacy ; ale to chyba naturalne jednych intryguje, inni przechodza obok Lune Odpowiedz Link