Dodaj do ulubionych

Co z chanel & #35 5?

    • nido przepraszam!!! 11.02.04, 12:17
      za szybko "się" wysłało, do tego jeszcze z literówką:(

      Pytanie dotyczy oczywiście piątki chanel, o której nie słyszałam ostanio żadnej
      pozytywnej opinii, zapach powszechnie klasyfikowany jako babciny... We mnie
      budzi ambiwalente odczucia, ale wciąż intryguje i nie pozostawia obojętną.
      Ciekawa jestem, co sądzicie o tym zapachu.
      • elve chanel 5 11.02.04, 13:03
        jestem jedną z tych osób, których ten zapach nigdy nie zachwycał. zawsze były
        dla mnie duszącym śmierdziuchem o nieskomlikowanej budowie, i to się raczej nie
        zmieni.
        • lolik2 Re: chanel 5 11.02.04, 13:32
          dla mnie też śmierdzidło :)
        • luloo1 Jest już nas dwie! 12.02.04, 08:43
          elve napisała:

          > jestem jedną z tych osób, których ten zapach nigdy nie zachwycał. zawsze były
          > dla mnie duszącym śmierdziuchem o nieskomlikowanej budowie, i to się raczej
          nie
          >
          > zmieni.

          To jest już nas dwie!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • nido Re: Jest już nas dwie! 12.02.04, 09:18
            Obawiam się, że jest Was znacznie więcej:)))
    • lune chanel 5 11.02.04, 13:31

      nawet nie probowalam bo zapach jest dla mnie wrecz odpychajacy ;
      ale to chyba naturalne jednych intryguje, inni przechodza obok

      Lune

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka