Dodaj do ulubionych

Dziś pachnę...

    • dori7 Que viva - wczoraj byl taki zimny wieczor, ze 14.09.05, 14:04
      niedlugo chyba trza bedzie przerzucic sie na jesienne ocieplacze. Poki co
      jeszcze rozkoszuje sie sloncem, roztaczajac wokol won jablek i ananasow :))
      • elve ooo :) ja też! 14.09.05, 14:39
        Que Viva - tak dla odmiany od Shalimar. dziś jakoś tak pięknie, ananasowo :)
        • martyna101 tresor "pozyczonymi" od mamy :P 14.09.05, 15:00
    • staua Cinnamon CdG 14.09.05, 16:51
      Z probki. Bardzo ladny, choc cynamon jest mocno przykryty innymi nutami (musze sie mocno wwachac,
      zeby go wyczuc i wyczuwam wtedy), dla mnie bardzo silne jest biale pizmo (choc wymienione na
      koncu), czysty, codzienny zapach. Podejrzewam, ze go kupie, bo swietnie mi pasuje.
    • sorbet Kyoto CdG 14.09.05, 17:13

    • mangos Castelbajac dzięki Elf. Woman:*+ Nikos Sculpture.. 14.09.05, 17:20
      ..dzięki Kaloo. Kiedyś marzyłam o Sculpture, teraz już sama nie wiem...:( Castelbajac natomiast zaraz po aplikacji jest niemiłosiernie migdałowy, potem łagodnieje i czuc pięknie pizmo i drzewo cedrowe. Myślałam,że będzie bardziej waniliowy i słodki, a tu takie miłe zaskoczenie. W końcu wanilia i migdały potrafia tworzyć mieszanę iście wybuchową ( na mysli mam Cinema)... nie tym razem jednak. Castelbajac ma to coś, wanilię i resztę słodkości łagodzi drzewo cedrowe. Kompozycja wg.mnie bardzo udana:)
    • epikurejka Krół Słońce od wczesnego ranka i nadal go czuję 14.09.05, 19:20
      • senta CdG Ouarzazate:)) 14.09.05, 22:54
    • mangos Słonikiem Kenzo 15.09.05, 06:08


    • nuna_77 Jaipur Saphir 15.09.05, 08:52
      Niestety tylko z próbki, a szkoda bo zapach cuudowny:)
    • modern_witch Re: Dziś pachnę... 15.09.05, 08:56
      Etro Musk jako i wczoraj;-)
      Hmmm, dziwne trochę, bardziej niż piżmo na mnie wyłazi jakaś nuta drzewno-
      herbaciana, drzewo na początku leciutko "przydymione" a potem baardzo wyraźna
      herbata Earl Grey, w nutach bergamotka nawet jest.
      No oswajamy się, oswajamy, z testów w Q zapamiętałam je inaczej, zwykle tak nie
      kupuję, ale jakaś chyba przedjesienna chandra była;-P
    • graza4 Jaipur Saphir 15.09.05, 09:00
    • strega Re: Dziś pachnę... 15.09.05, 10:02
      Optymistycznie Desnuda
    • kalia_t My couture:)))) 15.09.05, 11:48

      • mrouh Re: My couture:)))) 15.09.05, 12:00
        Jaśminem z bergamotką- olejkiem zapachowym do aromaterapii:-) Poluję na olejek
        lipowy, akacjowy, miodowy i maciejkowy, urządzę sobie letni ogród w środku
        jesieni:-)
        • rybkad Kenzoki Sensula 15.09.05, 12:29
          To taki zapach akurat do snu:), pachnie na mnie jak mydełko Dove, zaraz się
          spsikam Hot Couture:), nie lubie pachnieć tak delikatnie;P
          • kalooo Un Jardin en Mediterranee 15.09.05, 13:19
            cuuuudooownyyy....;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka