dori7 Que viva - wczoraj byl taki zimny wieczor, ze 14.09.05, 14:04 niedlugo chyba trza bedzie przerzucic sie na jesienne ocieplacze. Poki co jeszcze rozkoszuje sie sloncem, roztaczajac wokol won jablek i ananasow :)) Odpowiedz Link
elve ooo :) ja też! 14.09.05, 14:39 Que Viva - tak dla odmiany od Shalimar. dziś jakoś tak pięknie, ananasowo :) Odpowiedz Link
staua Cinnamon CdG 14.09.05, 16:51 Z probki. Bardzo ladny, choc cynamon jest mocno przykryty innymi nutami (musze sie mocno wwachac, zeby go wyczuc i wyczuwam wtedy), dla mnie bardzo silne jest biale pizmo (choc wymienione na koncu), czysty, codzienny zapach. Podejrzewam, ze go kupie, bo swietnie mi pasuje. Odpowiedz Link
mangos Castelbajac dzięki Elf. Woman:*+ Nikos Sculpture.. 14.09.05, 17:20 ..dzięki Kaloo. Kiedyś marzyłam o Sculpture, teraz już sama nie wiem...:( Castelbajac natomiast zaraz po aplikacji jest niemiłosiernie migdałowy, potem łagodnieje i czuc pięknie pizmo i drzewo cedrowe. Myślałam,że będzie bardziej waniliowy i słodki, a tu takie miłe zaskoczenie. W końcu wanilia i migdały potrafia tworzyć mieszanę iście wybuchową ( na mysli mam Cinema)... nie tym razem jednak. Castelbajac ma to coś, wanilię i resztę słodkości łagodzi drzewo cedrowe. Kompozycja wg.mnie bardzo udana:) Odpowiedz Link
nuna_77 Jaipur Saphir 15.09.05, 08:52 Niestety tylko z próbki, a szkoda bo zapach cuudowny:) Odpowiedz Link
modern_witch Re: Dziś pachnę... 15.09.05, 08:56 Etro Musk jako i wczoraj;-) Hmmm, dziwne trochę, bardziej niż piżmo na mnie wyłazi jakaś nuta drzewno- herbaciana, drzewo na początku leciutko "przydymione" a potem baardzo wyraźna herbata Earl Grey, w nutach bergamotka nawet jest. No oswajamy się, oswajamy, z testów w Q zapamiętałam je inaczej, zwykle tak nie kupuję, ale jakaś chyba przedjesienna chandra była;-P Odpowiedz Link
mrouh Re: My couture:)))) 15.09.05, 12:00 Jaśminem z bergamotką- olejkiem zapachowym do aromaterapii:-) Poluję na olejek lipowy, akacjowy, miodowy i maciejkowy, urządzę sobie letni ogród w środku jesieni:-) Odpowiedz Link
rybkad Kenzoki Sensula 15.09.05, 12:29 To taki zapach akurat do snu:), pachnie na mnie jak mydełko Dove, zaraz się spsikam Hot Couture:), nie lubie pachnieć tak delikatnie;P Odpowiedz Link