lusee
10.06.06, 18:22
Dzien dobry!
Przegladam czesto to forum,obwachalam juz troche zapachow ktore
opisujecie ,jednak wciaz nie znalazlam swojego zapachu.Mam nadzieje ,ze
podsuniecie mi jakis pomysl,bardzo wszystkich prosze.
Do niedawna uzywalam swiezych bezpiecznych zapachow ale czuje ze zmieniam sie
wewnetrznie ,nie chce byc juz nijaka chce pachniec charakterystycznie.
Szukam czegos cieplego,kobiecego,zmyslowego,nawed ciezkiego jednak bez nut
orietalnych i waniliowych i raczej niezbyt slodkich. Podoba mi sie
ostatnio:Stella,Burberry,lempicka;co mozecie mi polecic.Jestem romatyczna
brunetka interesuje sie parapsychologia.