Dodaj do ulubionych

prosba o pomoc

10.06.06, 18:22
Dzien dobry!
Przegladam czesto to forum,obwachalam juz troche zapachow ktore
opisujecie ,jednak wciaz nie znalazlam swojego zapachu.Mam nadzieje ,ze
podsuniecie mi jakis pomysl,bardzo wszystkich prosze.
Do niedawna uzywalam swiezych bezpiecznych zapachow ale czuje ze zmieniam sie
wewnetrznie ,nie chce byc juz nijaka chce pachniec charakterystycznie.
Szukam czegos cieplego,kobiecego,zmyslowego,nawed ciezkiego jednak bez nut
orietalnych i waniliowych i raczej niezbyt slodkich. Podoba mi sie
ostatnio:Stella,Burberry,lempicka;co mozecie mi polecic.Jestem romatyczna
brunetka interesuje sie parapsychologia.
Obserwuj wątek
    • paniszprottka Re: prosba o pomoc 10.06.06, 18:41
      moze desnuda? albo dune sun?
      • merolik Re: prosba o pomoc 10.06.06, 18:46
        Ja proponuję Angel Innocent i Stella Rose Absolute :)
        • wild_daffodil Re: prosba o pomoc 10.06.06, 19:05
          Może Krizia albo Kingdom EDT..A z Burberry moze Brit Gold..Chociaz ta
          wanilia..Hmm..
          • joaasiak1 Re: prosba o pomoc 10.06.06, 19:38
            Ja obstawiam Dune.
    • m23p31 Re: prosba o pomoc 10.06.06, 19:53
      Rzeczywiście dobrym pomysłem jest Dune, w sumie niewiele napisałaś, poza tym te
      trzy zapachy, które wymieniłas w sumie niewiele łaczy; zwlaszcza Stelle i
      Lempicką. Jeżeli chcesz być charakterystyczna uważam, ze swietnie pasuje
      j'adore lub dolce vita, pure poison, tendre poison.
      • kalia_t Re: prosba o pomoc 10.06.06, 20:03
        Podpisuję się pod Pure Poison i Tendre Poison od siebie dorzucę Fluid Iceberg:)
    • lusee Re: prosba o pomoc 10.06.06, 20:02
      DUNE, powiem szczerze bardzo mi sie podobal do momentu az poznalam pewna
      starsza pania ktora sie zlewala tym perfumem,jadore,dolce vita znam nawet lubie
      ale...Co by tu wiecej powiedziec hmm,lubie roze w perfumach piwonie ale w
      w "swiezuchach" poprostu znikaly na mnie.Chcialabym cos ocieplajacego ale bez
      sandała,cedru.
      • kalia_t Re: prosba o pomoc 10.06.06, 20:06
        Jeżeli lubisz różę koniecznie sprawdź EnJoy Patou(cieplejszy) i Tendre Kiss
        Lalique(również piwonia)- zapach z gatunku wytrawnych bez zbędnej słodyczy.:-)
    • lusee Re: prosba o pomoc 10.06.06, 20:14
      EnJoy bardzo mi sie podobal ale tylko na papierku na mnie pachnial fatalnie jak
      odswiezacz powietrza,poisony tez nie wchodza w gre bo sie dusze.
      Bardzo dziekuje za pozostale sugestie,napewno przetestuje i prosze o jeszcze.
      • kalia_t odbierz pocztę:-) 10.06.06, 20:18

    • bluesilk Re: prosba o pomoc 11.06.06, 07:23
      Jesli roze z mocniejszym akcentem to So in love -V. Secret (troche podobne do
      Stelli , ale bardziej zdecydowane pod delikatna pudrowa pierzynka ). Kwiatowe
      (pierwsze akordy jasmin , potem frezja i roza ), ale bez slodkosci sa Blush -
      M. Jacobsa . Polecalabym tez wyprobowac In love again -YSL .
      • lusee Re: prosba o pomoc 11.06.06, 10:45
        In love again testowalam,bardzo mi sie podobaly ale znikaly ze mnie
        szybko,pozostalych zapachow nie znam,bede zatem ich szukac.Dziekuje!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka