forevermore79
16.07.06, 12:47
Duet zapachowy wloskiej projektantki, kolejne perfumy po sporej przerwie
(ostatnie byly Acqua di Roma).
Nie spodziewalbym sie ich w Polsce, gdzie marke juz wycofano, ale ta nowosc
wg mnie wyglada dosc topornie- flakon i opis nie pasuja mi do wizerunku
Biagotti(Laura, Roma, Venezia).
Widac, ze marka chce sie odmladzac.
Spory opis i zdjecia:
www.cosmoty.de/news/958/