dixi 31.10.06, 12:22 bardzo prosze o opis - dzis mialam sen (proroczy?) ze stal na mojej polce, szukam zapachu na zime, moze to ten??? a jezeli na miare automne to niewykluczone... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mangos Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 13:01 Ja również chętnie poczytam,gdyż bardzo lubię Jesień... Odpowiedz Link
dixi Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 14:45 podciagam, ostrzegam ze bliska jestem zakupu w ciemno a jego konsekwencje moga znalezc sie na straganiku ;) Odpowiedz Link
orzeszek_solony Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 17:53 Niezorientowanych uprzedzam, że jest bardzo podobny w klimacie do Light Blue D&G! Naprawdę... Odpowiedz Link
renia.renia Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 17:55 Tak, też mam wrażenie że jest to zapach raczej na lato a nie na zimę voluptas st chłodny, pewnie lepiej zagrałby przy cieplejszej pogodzie, testowałam go wczoraj i pachniał krótko i słabowicie. Jesień imho ciekawsza. Odpowiedz Link