Dodaj do ulubionych

Hiver Van Cleef & Arpels

31.10.06, 12:22
bardzo prosze o opis - dzis mialam sen (proroczy?) ze stal na mojej polce,
szukam zapachu na zime, moze to ten??? a jezeli na miare automne to
niewykluczone...
Obserwuj wątek
    • mangos Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 13:01
      Ja również chętnie poczytam,gdyż bardzo lubię Jesień...
      • dixi Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 14:45
        podciagam, ostrzegam ze bliska jestem zakupu w ciemno a jego konsekwencje moga
        znalezc sie na straganiku ;)
        • orzeszek_solony Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 17:53
          Niezorientowanych uprzedzam, że jest bardzo podobny w klimacie do Light Blue
          D&G! Naprawdę...
          • renia.renia Re: Hiver Van Cleef & Arpels 31.10.06, 17:55
            Tak, też mam wrażenie że jest to zapach raczej na lato a nie na zimę voluptas
            st chłodny, pewnie lepiej zagrałby przy cieplejszej pogodzie, testowałam go
            wczoraj i pachniał krótko i słabowicie.
            Jesień imho ciekawsza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka