Dodaj do ulubionych

Synesis no1 - co to za marka?

16.10.08, 21:44
Czy ktos się spotkał z zapachami Synesis no 1? W Twoim Stylu jest
artykuł o ambrze i na zdjęciu jest zapach Synesis no 1 o
nazwie "Złoty pieprz". Niestety nie wspomniany w artykule. Ktoś wie
cos więcej o zapachach tej marki? Gdzie ich szukać?
Obserwuj wątek
    • forevermore79 Re: Synesis no1 - co to za marka? 16.10.08, 21:50
      Wspomnialem juz o tym tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15707&w=83336671&a=85977513
      Wyglada, ze to marka pielegnacyjna, a z zapachami wchodzi dopiero na
      rynek. Nawet nie sa na dzien dzisiejszy na ich stronie:
      www.synesis.pl/
      Im wiecej takich inicjatyw, tym lepiej- tym bardziej, ze ceny maja
      dosc przyjazne, no i certyfikat Ecolabel tez nie tak latwo dostac.
      • paulinaa Re: Synesis no1 - co to za marka? 16.10.08, 21:56
        pozostaje cierpliwie czekać :)
        • forevermore79 Re: Synesis no1 - co to za marka? 16.10.08, 22:06
          Albo wpasc przy okazji do ich warszawskiego butiku:
          www.synesis.pl/kontakt.php
          Kosmetyki moze brzmia i ciekawie, ale powinni popracowac nieco nad
          szata graficzna, nie jest za jednolita i do konca zachecajaca.
          Za to flakon perfum na zdjeciu w TS to juz faktycznie postep.
          • ele_gancki Re: Synesis no1 - co to za marka? 16.10.08, 23:18
            Jak zwyklę gratuluję rozeznania :)

            Ale do rzeczy. Znalazłem u nich na stronie coś takiego:
            "Klientki cenią butik za jego dobry styl i indywidualną obsługę
            klientów. Jako jedyni w Polsce podtrzymujemy piękną polską tradycje
            imieninową - każda solenizantka i solenizant otrzymuje w dniu swoich
            imienin 30 % rabat na dowolne kosmetyki. Zaś wpisując się w światowe
            trendy - obchodzimy także urodziny naszych klientek i klientów aż
            35% rabatem - dla osłody tego dnia. Prosimy o okazanie w butiku
            dokumentu potwierdzającego imieniny lub urodziny. "

            To cudowna inicjatywa. Ja mam na imię Łukasz i urodziłem się w swoje
            imieniny. Czy w związku z tym dostanę jednocześnie dwie zniżki,
            czyli 65% na kupowane w mój dzień produkty?
            • forevermore79 Re: Synesis no1 - co to za marka? 17.10.08, 09:30
              Coz za zaiste klasyczne i ladne imie dla tak ele_ganckiego panicza!
              Hmm, niestety obawiam sie, iz w takich przypadkach rabaty zwykle nie
              sumuja sie, konsultantka wiec zapewne zaproponowalaby Tobie wieksza
              ze znizek.
              Ja zas na jej miejscu zaoferowalbym procz tego takze jakis
              dodatkowy, skromny lecz praktyczny prezent, ktory w pelni
              uhororowalby owa jakze wyjatkowa, podwojna okazje.
              • ele_gancki Re: Synesis no1 - co to za marka? 17.10.08, 14:30
                A dziękuje, dziękuje...:-)
                Też tak myślałem, że zaproponują większą, jakież te konsultantki są
                przewidywalne!
                A prezenty lubię te skromne i nieskromne. Mam nadzieję, że niedługo
                poznam jakiegoś schar_mantzkiego, który to będzie mnie obsypywał,
                heheh :D
                • perfumiarz sama nazwa mnie nawilża :)) 28.10.08, 23:36
                  Składniki też treściwe i takie klasyczne. Ciekawym...
                  • perfumiarz ten Złoty Pieprz oczywiście 28.10.08, 23:46
                    ;)
    • forevermore79 O nutach 29.10.08, 08:38
      Detale produktu juz na stronie Synesis- nie ma za to zdjecia, a nuty
      sa po... angielsku.
      www.synesis.pl/sklep/product_info.php/products_id/43
      • paulinaa Re: O nutach 29.10.08, 11:05
        gdyby nie te aldehydy i ylang-ylang to byłoby znakomicie;)
        ale i tak jestem ciekawa jak to pachnie;)
    • viola300 Re: Synesis no1 - co to za marka? 04.11.08, 15:17
      Witam,
      postanowiłam kupić "Złoty Pieprz" i udałam się do butiku w Wawie
      (bardzo miła atmosfera tam panuje). Oprócz tego zapachu są tam
      również 6 innych. Jednak nastawiłam się na ten "Złoty Pieprz"
      ponieważ szukałam czegoś wyszukanego.
      Zapach jest orientalno- amberowo- pikantny (bomba!)
      dostałam również opis polski :)
      zawiera min. ylang ylang z wysp comoro, pomarańcz brazylijaską,
      aldehydy
      cynamon z cejlonu, róże turecką, brzoskwinie, jaśmin egipski,
      vanilie z madagaskaru, amber, musk, paczuli z indonezji, kadzidło z
      somalii
      Pewnie niedługo się pojawią wszystkie zapchy w ich sklepie
      internetowym www.synesis.pl/



      • paulinaa Re: Synesis no1 - co to za marka? 04.11.08, 16:20
        a jakie jescze zapachy mają?
        • perfumiarz Ooo... Cena na stronie już 220 zł???!!! 05.11.08, 14:07
          Czyżby podrożało?
          • forevermore79 Re: Ooo... Cena na stronie już 220 zł???!!! 05.11.08, 15:12
            Ano- niecaly tydz. temu bylo na pewno po 145 zl. Waluty tanieja, a
            tu takie cos :-) Nie za fajna praktyka na poczatek, no ale rozumiem,
            ze jest popyt i firma chce to wykorzystac. Tyle, ze to juz prawie
            cena niszowych perfum uznanych od lat swiatowych marek.
            Ciagle pamietam przypadek kremow Sza za ponad 200 zl zalegajacych na
            polkach, az do ich wycofania. Oby i tu nie bylo podobnie.
            • perfumiarz Re: Ooo... Cena na stronie już 220 zł???!!! 07.11.08, 15:19
              Ano, więc sporo zależy od samego zapachu. Już czekam, aż mi Pieprz
              wpadnie w łapy, żeby wyrobić sobie zdanie ;) Czy pójdzie ścieżką Sza?
              Oby nie!
      • perfumiarz Re: Synesis no1 - co to za marka? 05.11.08, 14:10
        A czy piszą gdzieś w tej dołączonej notatce, kto stworzył kompozycję?
    • forevermore79 Cala kolekcja zapachow Synesis juz na ich stronie 17.12.08, 18:06
      www.synesis.pl/sklep/
      • perfumiarz Re: Cala kolekcja zapachow Synesis juz na ich str 17.12.08, 18:32
        Podoba mi się zróżnicowanie cen, myślę, że to uczciwy pomysł, że
        droższa kompozycja musi kosztować więcej. Można wtedy pokusić się o
        wywąchanie z czego, z jakich składników, wynika ta cena :) Postaram
        się na dniach dotrzeć; zdam relację.
      • aggis20 Re: Cala kolekcja zapachow Synesis juz na ich str 17.12.08, 18:43
        Sao Tome bym chętnie przetestowała. Ale pewnie nie mozna zamawiać próbek... Opisy na stronie są chaotyczne i niedopracowane, ktoś się słabo postarał :/

        "Zapach dla kobiet, które mówią, co myślą, nie lubią powierzchowności i zawsze chodzą własnymi drogami. Zawsze mówią, co myślą, są bezpośrednie."
        • paulinaa Re: Cala kolekcja zapachow Synesis juz na ich str 17.12.08, 18:48
          no rzeczywiście mogliby się bardziej postarać;) ale grunt, że jest
          oferta zapachowa - bardzo jestem ciekawa niektórych perfum, chociaż
          nazwy bardziej intrygujące niż same nuty...
      • anna_mg Re: Cala kolekcja zapachow Synesis juz na ich str 18.12.08, 18:10
        Amarantowy Sen bardzo różowy. W sensie zapachu. Słodki, dziewczęcy taki. Nie
        duszący, ale jak dla mnie ulepek (bardziej ulepkowy moim zdaniem niz Delices eau
        fruitee Cartiera).
        • paulinaa Re: Cala kolekcja zapachow Synesis juz na ich str 18.12.08, 19:28
          a gdzie wąchałaś? w ich sklepie firmowym? czy można je poznać w
          jakiś inny sposób?
    • perfumiarz Re: Czy ktoś się orientuje czy to już nisza??? 28.01.09, 17:52
      Ja byłem, ale muszę wybrać się ponownie. Nie utrwaliło mi się to co
      wąchałem i mam mieszane odczucia. Za to uczciwie muszę przyznać, że
      kremy mają dobre - dostałem próbeczki; zadziwiające mają składy
      INCI i w ogóle konsystencja jest zagadkowa :)
      W sprawie zapachów jestem też ciekaw co marcintwister napisze.
      p.
      • herbatka.malinowa.online Re: Czy ktoś się orientuje czy to już nisza??? 19.02.09, 13:14
        Nie wiem czy moja opinia jako nie-znawcy coś wniesie,ale mimo to napiszę,bo
        byłam i wąchałam:) Jako kobieta młoda i ubierająca się raczej na sportowo
        zwróciłam uwagę na zapachy "letnie", tzn. na Białe Molo i na Party. Pierwszy z
        nich jest bardzo świeży, może delikatnie kwiatowy? w każdym razie efekt po nim
        jest taki, jakby człowiek po prostu był bardzo dokładnie umyty:) Party to zapach
        owocowy, czuć limonkę, grejefruta, jest bardziej wyrazisty. W końcu zdecydowałam
        się na Białe molo. Tak się szczęśliwie złożyło, że miałam wtedy urodziny i
        dostałam 35% zniżki, więc za perfumy kosztujące 190 zł, zapłaciłam trochę ponad
        120 i dostałam sporo próbek.

        Zapach trzyma się długo, butelka jest spora, więc starcza na długo. Inne zapachy
        są trochę "cięższe" tzn. trzeba je lubić, żeby się podobały. Pisaliście tu o
        "Amarantowym śnie". Jego też próbowałam (zgodnie z zasadą, żeby przy jednej
        wizycie wąchać maksymalnie 3 zapachy) i mam mieszane uczucia. Jest bardzo
        słodki, od razu skojarzył mi się z kolorem różowym. Nie wiem do końca jak
        właściwie opisać zapach, ale jak dla mnie on pachnie tak, jak wyglądała Britney
        Spears na początku kariery - choć nie wiem czy to cokolwiek Wam mówi:)
        • herbatka.malinowa.online Męskie zapachy 28.09.09, 15:44
          Podbijam:)

          Ostatnio znowu się wybrałam do sklepu na Mokotowie i widziałam, że mają już
          zapachy męskie (dwa) i próbki perfum (widziałam, że wpuścili też je na stronkę).
          Po 6,5, kupiłam sobie Tuż-Tuż, próbka jest dość spora (3 ml czy 5) więc nadaje
          się do torebki i starcza na długo.

          Dowiedziałam się też, że szykują jakąś "perfumiarską niespodziankę". jak się
          dowiem, co to, to napiszę:)
          • white-szlachcianka Re: Męskie zapachy 02.12.09, 11:17
            Widziałam bilbordy w Warszawie i aż weszłam z ciekawości sprawdzić, o co chodzi. Synesis z Maciejem Szczęsnym? Ktoś coś wie, wąchał i podzieli się wrażeniami?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka