Dodaj do ulubionych

nadwrażliwość

09.01.10, 17:54
jesteśmy dla siebie obcymi ludzmi, nie znamy się przecież..
a jak mi ktoś dowala niemiły komentarz to rozmyślam nad tym, jest mi
przykro.
Głupie to co nie?
Obserwuj wątek
    • catthe Re: nadwrażliwość 09.01.10, 17:57
      Można to zmienić tylko trzeba trochę nad tym popracowac. Bo głupie
      to jest faktycznie. Tzn. nie, że Ty jesteś głupia;) tylko właśnie
      to, że czasem zupełnie niepotrzebnie tracimy energię na zupełnie
      nieistotne fakty. A nie warto. W tym czasie można porobić coś
      fajnego.
    • kadfael Re: nadwrażliwość 09.01.10, 17:58
      Oj głupie, głupie....
      Tobie naprawdę przydałaby sie grubsza skóra. I to nawet nie z powodu
      złośliwości na forum, tylko tak ogólnie w życiu. Ty już pewne sprawy
      zauważasz, tylko teraz dziewczyno - umiej tę wiedzę wykorzystać z
      pożytkiem dla siebie i swoich dzieci.
      • kasi-a789 Re: nadwrażliwość 09.01.10, 18:01
        no właśnie ja wiem, ta grubsza skóra..strasznie jestem nadwrazliwa,
        przewrażliwiona, źle się z tym żyje
    • menk.a Re: nadwrażliwość 09.01.10, 18:17
      Z czasem się uodpornisz. Przynajmniej częściowo;)
      • teletoobis Re: nadwrażliwość 09.01.10, 18:18
        Brak jej szkoly przetrwania FT :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka