kasi-a789 09.01.10, 17:54 jesteśmy dla siebie obcymi ludzmi, nie znamy się przecież.. a jak mi ktoś dowala niemiły komentarz to rozmyślam nad tym, jest mi przykro. Głupie to co nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
catthe Re: nadwrażliwość 09.01.10, 17:57 Można to zmienić tylko trzeba trochę nad tym popracowac. Bo głupie to jest faktycznie. Tzn. nie, że Ty jesteś głupia;) tylko właśnie to, że czasem zupełnie niepotrzebnie tracimy energię na zupełnie nieistotne fakty. A nie warto. W tym czasie można porobić coś fajnego. Odpowiedz Link Zgłoś
kadfael Re: nadwrażliwość 09.01.10, 17:58 Oj głupie, głupie.... Tobie naprawdę przydałaby sie grubsza skóra. I to nawet nie z powodu złośliwości na forum, tylko tak ogólnie w życiu. Ty już pewne sprawy zauważasz, tylko teraz dziewczyno - umiej tę wiedzę wykorzystać z pożytkiem dla siebie i swoich dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
kasi-a789 Re: nadwrażliwość 09.01.10, 18:01 no właśnie ja wiem, ta grubsza skóra..strasznie jestem nadwrazliwa, przewrażliwiona, źle się z tym żyje Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: nadwrażliwość 09.01.10, 18:17 Z czasem się uodpornisz. Przynajmniej częściowo;) Odpowiedz Link Zgłoś