Dodaj do ulubionych

Fascynacja egzotyka

20.10.10, 08:45
Tak sobie przegladalem wczoraj profile przypadkowych kobiet na nk (zgadza sie, nie mam swojego zycia, wiec interesuje mnie zycie innych) i z tego co zauwazylem czarni faceci maja spore branie u polskich kobiet.
Ich znajomi to w 80% kobiety i to atrakcyjne kobiety. Do tego wsrod dziewczyn panuje chyba jakas moda na robienie sobie fotek z egzotycznymi facetami i wrzucanie ich do wlasnych galerii.

Dlaczego czarny mezczyzni sa tak atrakcyjni dla Polek? Co maja w sobie takiego, ze Polki tak sie do nich garna?
Obserwuj wątek
    • real_mayer Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 08:48
      pewnie uległy mitowi dużego penisa, czy coś
      • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:07
        az cisnie sie na usta pytanie

        skad wiesz, ze to mit? :)
        • real_mayer Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:47
          :D nigdy mi nikt nie potwierdził, więc uznałam to za mit. Może jednak one przekonały się o jego prawdziwości
          • poecia1 Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 11:33
            Ha! Ja to nawet na studiach o tym miałam, przedmiot się nazywał problemy współczesnej zoologii. Więc można rzec, że to żaden mit, a najprawdziwasza prawda potwierdzona naukowo!
    • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 08:51
      Gdybym miał fotkę z japońską siatkarką plażową, nie wahałbym się umieścić jej na fb.

      Pytasz dlaczego ? Bo japońskie siatkarki plażowe są fajne !
      • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:13
        dlatego tez pytam co fajnego jest w czarnych

        poza tym zeby umiescic zdjecie z japonska siatkarka najpierw musialbys ja poznac, a wydaje mi sie, ze nie jest to Twoj cel nadrzedny, natomiast dla kobiet to chyba jakis rodzaj spelnienia

        i jeszcze dodatkowo nie rozumiem tego fenomenu
        zna sie kogos kilkanascie lat i nie wrzuca sie z nim zdjec, a tutaj znasz kogos egzotycznego pol roku i sru fota leci z podpisem "moj przyjaciel Dzihad"
        • six_a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:26
          ja wiem, strzaskaj się na heban albo zmień imię na alibaba
          lepszy jakikolwiek lep na pustaki niż żaden.
          • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:28
            six_a napisała:

            > ja wiem, strzaskaj się na heban albo zmień imię na alibaba
            > lepszy jakikolwiek lep na pustaki niż żaden.
            >
            >

            Proste i łatwo dostępne sposoby na powodzenie. No i teraz czekamy: co zrobi Kombi???




            Nic.
            Założy kolejny watek w temacie.
        • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:31
          I tu Cię zaskoczę, każdy kto zna mnie w realu wie, że poznanie japońskiej siatkarki plażowej jest dla mnie celem nadrzędnym !
          • six_a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:03
            >jest dla mnie celem nadrzędnym !
            a jak zrealizujesz ten cel? jaki plan działań na najbliższą pięciolatkę?
            • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:13
              Pierwszy krok to oczywiście wyjazd do Japonii. Mam to w planie przed rokiem 2015.
              • six_a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:26
                nie wiem, czy takie oczywiście. coś jak szukanie igły w stogu siana:)
                pojedź se latem do starych jabłonek, jakieś miszczostwa tej siatkówki tam robią i tam się zasadź na pannę. tylko zmaż se z ciała 'puszysta', bo z tym to raczej szanse zerowe;)
                • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:57
                  Trudno mi oczami wyobraźni dojrzeć fajne japonki w starych jabłonkach :)

                  A u źródeł, czyli w Japonii poza siatkarkami plażowymi, można wyhaczyć przedstawicielki innych atrakcyjnych zawodów.
                  • six_a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 12:02
                    > Trudno mi oczami wyobraźni dojrzeć fajne japonki w starych jabłonkach :)
                    no pszesz to będą te same japonki;) na dodatek na tle stetryczałych jabłonek będą się prezentować odpowiednio egzotycznie.

                    >wyhaczyć przedstawicielki innych atrakcyjnych zawodów.
                    otak, pęczkami będziesz je rwać z zagonów czekających na bladą europejską twarz;)
                    • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 12:17
                      > otak, pęczkami będziesz je rwać z zagonów czekających na bladą europejską twarz

                      Otóż to, tak będzie, to oczywiste !
                      • six_a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 13:03
                        > Otóż to, tak będzie, to oczywiste !
                        koniec świata ma być wcześniej:)

                        no i widzisz, kombinerki, faceci lecą do japonii, to co kobiety mają ze sobą zrobić, czekać aż wrócą?
          • feel_good_inc Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 08:37
            puszysta_gimnazjalistka napisał:
            > I tu Cię zaskoczę, każdy kto zna mnie w realu wie, że poznanie japońskiej siatk
            > arki plażowej jest dla mnie celem nadrzędnym !

            Z żółtej febry można się dość szybko wyleczyć, kiedy człowiek zauważy, że:
            - cycki mają w ilościach śladowych (no, chyba że są otyłe albo są gwiazdami porno z implantami),
            - nie golą się,
            - w trakcie seksu wydają takie odgłosy, że w każdym cywilizowanym kraju zostałbyś od razu zamknięty za gwałt,
            - ze względu na homogeniczność społeczeństwa, gaijin jest traktowany z dużą rezerwą, więc na ognisty romans szanse są marne.
    • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:08
      > Dlaczego czarny mezczyzni sa tak atrakcyjni dla Polek? Co maja w sobie takiego,
      > ze Polki tak sie do nich garna?

      Omatkoisiostro. Po tylu wątkach w tym temacie jeszcze tego nie wiesz?
      • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:13
        milego dnia Menko
        • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:16
          kombinerki.pinocheta napisał:

          > milego dnia Menko
          >

          Słowo stało się ciałem.;)
    • triss_merigold6 Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:19
      Nie mam pojęcia co jest fascynującego w tego rodzaju egzotyce, zawsze byłam seksualną rasistką.
    • figgin1 Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:33
      Widać bierne podczytywanie forum jest popularniejsze niż myślimy. Babki z desperacji robią wszystko, by się na ciebie nie nadziać, więc na wszelki wypadek unikają białych...
    • aneta-skarpeta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 09:46
      ja równiez z tych "rasistek seksualnych", ale z tego co wyczytałam na temat ręcznikowych z egiptu to sa podobno czysciejsi, bardziej zadbani, słodcy, romantyczni i generalnie oh i ah na tle naszej szarej polskiej masy

      co do czarnoskórych to nie bardzo wiem czemu- tylko wielkośc członka przychodzi mi na myśl;)

      poza tym wakacje di egiptu raczej sa jednymi z najtanszych zagranicznych- to dziewuchy jezdzą. Słońce, plaza, wakacje, luz blues..faceci lecą do Ciebie jak pszczoły do miodu- żeby nie powiedzieć jak muchy do....;) to pewnie duzo z nich sie na to łapie i uwazają ze ich natarczywosc i namolosc jest sweet:)

      a niestety jest to dla mnie nie doprzeskoczenia i nie wybieram sie do egiptu za żadne skarby:)
    • princess_yo_yo Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:20
      to wszystko po to zeby obrzydzic/zrobic na zlosc zycie tobie, jozkowi i reszcie klonow w tymze temacie, innego powodu takiego stanu rzeczy nie widze.
    • p.s.j Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:22
      wielki penor.
      wiesz, taki co to się nim w pasie można owinąć na dwa razy, jak pasem słuckim (żeby było bardziej słowiańsko).
      Albo taki, że jak go włożysz w nogawkie spodni, to i tak ludzie na ulicy mówią, że ci kalesony na buty zachodzą.
    • princessjobaggy Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:29
      > Dlaczego czarny mezczyzni sa tak atrakcyjni dla Polek? Co maja w sobie takiego,
      > ze Polki tak sie do nich garna?


      Nie mam pojecia, ale jak wszyscy moge sie tylko domyslac, ze moze jedno lub wiecej z ponizszych:

      - kieruje nimi ciekawosc i zainteresowanie czyms nowym/odmiennym od tego co mialy na codzien;

      - wrazenie, ze sa niezwykle nowoczesne, otwarte, tolerancyjne;

      - sa lase na komplementy i malo odporne na podryw, byc moze ciemnoskorzy mezczyzni sa w tym lepsi?

      Wsrod emigrantek moze dochodzic jeszcze uczucie, ze w obcym kraju szybko potrafia wtopic sie w srodowisko tubylcow (bledne myslenie, bo tak naprawde najczesciej nie jest to srodowisko miejscowych, a kolejna grupa imigrantow).

      Sporo watkow o tym bylo. Moze one same powinny sie wypowiedziec.
    • ma_dre Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 10:49
      bo czarni faceci sa inni, a niektorzy lubia innosc. Sa inni, a kolor skory to tylko widoczna czesc tej innosci.
    • asqe Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 11:10
      Ja sie do czarnych facetow nie garne, za to oni do mnie tak a nawet nie jestem blondynka, ani sobie zdjec z zadnymi nie wstawiam nigdzie.
      Bylam przez dwa lata w zwiazku z czarnym mezczyzna, bo sie w nim zakochalam i nie umiem wytlumaczyc dlaczego tak bardzo mi sie podobal (zreszta do tej pory uwazam go za bardzo przystojnego faceta) ani tez dlaczego wlasnie w nim sie zakochalam.
      Teraz sie zakochuje w bialym, ale tez bez zadnego sensu.
      • simply_z Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 12:27
        a w ogole istnieją japońskie siatkarki?:D zawsze myslalam ,ze tam wszyscy są niscy..
        • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 12:40
          Rozumiem, że to pytanie do mnie.

          Istnieje przynajmniej jedna


          https://www4.pictures.gi.zimbio.com/Asian+Beach+Games+Day+6+Beach+Volleyball+GIiVf6BO1XAl.jpg
          • aneta-skarpeta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 12:50
            zaraz dziewuchy się rzucą, ze ma za grube uda;D
            • funny_game Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 13:10
              Ale ma małe cycki!!!! :F
              • simply_z Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 13:13
                fajna i wysportowana;)
                • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 13:25
                  I jak ładnie bawi się piaskiem :)
              • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 13:16
                No jakby Japonki miały duże to nie byłoby tylu hentajców z wieeelkiiimiii balonami :D
        • p.s.j Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 16:18
          > a w ogole istnieją japońskie siatkarki?:D zawsze myslalam ,ze tam wszyscy są ni
          > scy..

          Gigi z "Gigi la trottola" (ch... wi, jak się nazywało w oryginale, ale przecież to japoński wytwór) też był mały, a jak grał w koszykówkę...!

          https://www.paffio.it/Gigi_la_trottola/Gigi_immagini/Sigla/i1572.jpg
    • pompeja Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 12:43
      Dodasz mnie do znajomych? :D:D:D
      • pompeja Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 08:42
        No i jak będzie? :>
        • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 08:45
          ja sie z kobietami nie zadaje :)
          • pompeja Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 08:46
            Jaaaa....! Zapamiętam sobie!
            • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 08:51
              nie rycz, lap kwiata dla poprawienia humoru

              https://survival.strefa.pl/r/pokrzywazw-plk.jpg
              • pompeja Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 08:58
                Nie lubię zielska, kocham stokrotki ;)
                • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 09:09
                  to sobie zapisze

                  nie komplikujesz zycia swojemu facetowi
                  stokrotki mozna na lace znalezc, a taki np Sidu preferuje konwalie
                  lataj po miescie i szukaj
                  a tutaj, sru na lake, wianek i focha nie bedzie :)
                  • pompeja Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 10:22
                    Mój facet nigdy mi nie dał stokrotki.

                    Pamiętam jak pewien chłopiec zakochany we mnie po uszy przychodził rano po mnie do szkoły i przynosił mi bukiecik stokrotek. Każdego ranka podczas szkoły. Zrywał je koło stadionu na obrzeżach miasta. Był uroczy, dobry do bólu. Nawet po cichaczu mieliśmy się pobrać.. Zawsze miło go wspominam, mam nadzieję, że ułożył sobie życie, bo wiem, że rzucając go, zrobiłam mu ogromną krzywdę.

                    Kurde, fajny był ;)
    • kobieta_z_polnocy Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 17:07
      Bez naleciałości rasistowskich:

      czarni faceci mają w sobie sporo seksapilu: ruszają się i tańczą lepiej niż sztywni bladolicy, wykorzystują wizerunek "bad boys" wypromowany chociażby przez hip hop i przez swoją otwartość ogólnie stwarzają wrażenie pełnych sił witalnych oraz męskiej dzikości ;)
      • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:09
        czyli busz was kreci? dzikosc?

        tzn ze wyksztalcenie, odpowiedzialnosc i inne wazne cechy juz nie maja znaczenia?
        • bijatyka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:17
          Kombi, za chwilę pomyślę, że te nowe zjawy józki, silvery i inne to Ty...
          • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:24
            to mnie zbanuj
            • bijatyka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:32
              Nie będę Cię banować, bo liczę na większą inwencję w przyszłości z Twojej strony
              • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:36
                ja z kolei bede dazyl do tego zebys mnie w koncu zbanowala
                • bijatyka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 20:02
                  Nie będę Ci w tym życzyła powodzenia ;)
        • kobieta_z_polnocy Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:30
          > czyli busz was kreci? dzikosc?

          Oczywiście! Tak jak amerykańskie gospodynie wzdychają do meksykańskich ogrodników ;)

          > tzn ze wyksztalcenie, odpowiedzialnosc i inne wazne cechy juz nie maja znaczeni
          > a?

          Jedno nie wyklucza drugiego. Ale sam przyznasz, że na tle zestresowanych krawaciarzy-sztywniaków faceci z samczą fantazją prezentują się bardziej smakowicie ;)
          • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:35
            > Jedno nie wyklucza drugiego. Ale sam przyznasz, że na tle zestresowanych krawac
            > iarzy-sztywniaków faceci z samczą fantazją prezentują się bardziej smakowicie ;
            > )

            taka juz wasza natura
      • aardwolf_ge Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 11:05
        To prawda, tyle że to działa w obie strony.

        Wysportowany czarny wygląda lepiej niż wysportowany biały ale o ile tłusta biała dupa jest obleśna to tłusta czarna dupa jest 10 razy tak obleśna.
        • princess_yo_yo Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 13:30
          no nie wiem, jak dla mnie nie ma roznicy ani w jedna ani w druga strone.
          kiedys natomiast mialam w sasiedztwie pare ktora na pewno pochodzila z afryki (w sensie byla to chyba dosc swierza emigracja) i oboje byli PIEKNI, serio, niesamowite wrazenie!
    • tabeletka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 17:16
      jesuu jaki ty jestes nudy. myslalam, ze moze ktos poleci jakies ksiazki o azji czy afryce albo opowie o swoich podrozach. wystarczylo spojrzec na nick, zeby wiedziec, ze beda to kolejne wypociny nieudacznika z malym wackiem.
      • asocial Re: rasizm seksualny 20.10.10, 18:57
        Ja tam nie wiem, co jest w tej fascynacji egzotyka, ale wiem, ze pewien wloch robil mi TAAAAAKIE rzeczy w lozku jakich nie robil zaden z polskich kochankow, chocby nie wiem jak doswiadczonych. Od kilku lat jestem w zwiazku z mulatem, jestem z tych, ktore nie wierza, ze kolor skory ma jakikolwiek wplyw na zachowanie w lozku, bardziej kultura: ale moj facet sie zayebiscie porusza (w lozku i poza, nalecialosci z latynowskiego dziecinstwa). No i w ogole niezly jest, ma na swoim koncie zdjecia do H&M i przez kilka miesiecy cale miasto bylo oblepione jego fotami (chwale sie, a co!).
      • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:10
        >wypociny nieudacznika z malym wackiem.

        co jest zlego w posiadaniu malego wacka?
        • tabeletka Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:56
          zupelnie nic, jesli tylko nie leczy sie kompleksow na forum i meczy innych forumowiczow.
          • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 20:01
            >meczy innych foru
            > mowiczow.

            ustawilem krzesla przed monitorami, posadzilem forumowiczow, podnioslem powieki i tak oto sie nad nimi znecam
    • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 19:23
      czy stwierdzenie, ze czarni maja wieksze przyrodzenie od bialych nie jest rasizmem? tak samo jak gloszenie, ze czarni sa lepsi w lozku?

      w koncu w ten sposob stwierdza sie, ze jedna rasa jest lepsza od drugiej
      bylbym hipokryta, gdyby dla mnie byl
      pytam tych politpoprawnych


      poza tym ci kolesie maja taki przerob, ze az sie dziwie, ze daja rade tym wszystkim panienkom

      taki simon mol zarazil 40 panienek, a zaliczyl sporo wiecej
      ktory polak w ciagu 5 lat ma tyle partnerek?

      kolejny ciekawy przypadek to pan przystojniak godfrey zaburoni, ktory takze dla sportu zarazal HIV kobiety w australii
      ten to juz prawdziwy rekordzista, mogl zarazic setki kobiet

      to jest zycie, nie musisz byc wyksztalcony, obyty, kulturalny, odpowiedzialny i spelniac kilkanascie innych cech, wystarczy, ze jestes czarny i juz masz swoj bialy harem

      pozdrowienia dla goscia o nicku navaira
      • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 20.10.10, 20:20
        co jest dziewczyny z wami, zadalem kilka pytan, chyba sie nie poddalyscie?
        • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 09:30
          kombinerki.pinocheta napisał:

          > co jest dziewczyny z wami, zadalem kilka pytan, chyba sie nie poddalyscie?
          >

          Nudzisz. Strasznie nudzisz.
      • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 09:30
        Akurat wielkości czy długości przyrodzenia zostały zbadane i wyszło to, co wyszło. Biali europejczycy mają mniejsze od czarnych i większe od Azjatów.
        A te dane co do przerobu, to skąd ty Kombi czerpiesz?? Tak na serio. Z opowieści przy piwie? Z ich klasy? Z serwisów plotkarskich? Z programów tv? A może dysponujesz danymi WHO?
        I znów mendzisz tę samą pieśń jak to Polak Musi to i tamto, a czarny wystarczy, że czarny, Arab wystarczy , że Arab, i generalnie jeszcze obcy paszport jest jako ten pin do czyjejś polskiej (oczywiście polskiej) ci.pki.
        I choćby przyszły miliony kobiet, dziesiątki raportów, mnóstwo liczb ...nic nie jest w stanie zachwiać betonowymi poglądami, betonowych schematem, betonowym pryzmatem przez jaki patrzy na świat Kombi. Nic.;)
        • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 09:58
          > Akurat wielkości czy długości przyrodzenia zostały zbadane i wyszło to, co wysz
          > ło. Biali europejczycy mają mniejsze od czarnych i większe od Azjatów.

          a gdybym stwierdzil, ze czarni sa mniej inteligentni niz biali to juz bylby rasizm, mimo ze w testach rzeczywiscie wypadaja gorzej?

          dobra, maja wieksze, dlaczego w takim razie sa uwazani za lepszych?

          > A te dane co do przerobu, to skąd ty Kombi czerpiesz?? Tak na serio. Z opowieśc
          > i przy piwie? Z ich klasy? Z serwisów plotkarskich? Z programów tv? A może dysp
          > onujesz danymi WHO?

          obserwacje, rozmowy, fakty

          przejdz sie do akademika na ostatnie pietro, gdzie mieszkaja obcokrajowcy
          na koncert hh, sam nie chodze bo nie lubie tego typu muzyki, ale kolega opowiadal, ze panienki za czarnymi to ustawiaja sie w rzedzie
          zobacz na takiego mola czy tego goscia z australii, przeciez to jacys rekordzisci
          opowiesci o wyczynach czarnych handlarzy ze stadionu dziesieciolecia
          spojrz na opinie jaka maja polki
          forum o facetach z egiptu, tunezji, turcji itd
          • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 10:08
            Może są uważani za lepszych, bo właśnie maję większe? A może są uważani za lepszych, bo umieją dodatkowo ich używać? Nie wiem. Nie mam porównania. Ty masz.
            Kombi, piszesz o Polkach i Polakach na podstawie... ostatniego piętra akademika, w którym mieszkałeś (?), koncertów, na które nie chodzisz, chorych z HIV, którzy w ramach zemsty zarażają innych, handlarzy chińskim badziewiem, opinii o Polkach głoszonych przez tobie podobnych czy wreszcie opiniotwórczego forum Faceci z Egiptu?? Uważam, że z miejsca powinieneś dostać dobrą posadę w jakimś instytucie socjologicznym.;)
            • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 10:16
              > Może są uważani za lepszych, bo właśnie maję większe? A może są uważani za leps
              > zych, bo umieją dodatkowo ich używać?

              ale to jest wlasnie rasizm
              uwazanie jednej rasy za lepsza w czyms co ciezko sprawdzic, bo nie ma takiej osoby, ktora zaliczylaby kazdego przedstawiciela danej rasy

              > Kombi, piszesz o Polkach i Polakach na podstawie... ostatniego piętra akademika
              > , w którym mieszkałeś (?), koncertów, na które nie chodzisz...

              no przepraszam, ale to sa przyklady z zycia i nie potrzebuje poznawac tych kobiet zeby sie przekonac, ze tak jest naprawde skoro to sa fakty!

              niewyjsciowy simon mol zaliczyl kilkadziesiat kobiet w kilka lat, a taki polak ma srednio przez cale zycie 5-6 partnerek
              o czym to swiadczy?
              czarny pisze ksiazke o czarnych handlarzach, do ktorych panny same przychodzily i robily im loda czy daly sobie wlozyc za budkami z obuwiem
              • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 10:21
                Rasizmem jest uważanie, że Niemcy są uważani za uporządkowanych, Włosi - za dobrych kochanków, a Japończycy za perfekcjonistów?
                Statystyczny Polak to nie to samo co Mol, bo ten akurat nie był statystycznym czarnym. Równie dobrze można by zrobić takie zestawienie: statystyczny Polak Kombi - 0 seksu na koncie i niestatystyczny Warren Beatty - ponad 1000 partnerek (mówię na rybę). I co z tego wynika? Polacy to mendzące prawiczki, a Amerykańce to galaktyczne jebaki?
                • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 10:49
                  > Rasizmem jest uważanie, że Niemcy są uważani za uporządkowanych, Włosi - za dob
                  > rych kochanków, a Japończycy za perfekcjonistów?

                  uwazanie czarnych za dobrych kochankow nie jest rasizmem, ale twiedzenie, ze sa lepsi od innych ras juz tak, wedlug definicji, iz wyglad (w tym przypadku kolor skory) pociaga za soba osobowosciowe mozliwosci

                  > Statystyczny Polak to nie to samo co Mol, bo ten akurat nie był statystycznym c
                  > zarnym

                  dlaczego nie mozna uwazac go za statystycznego czarnego?

                  > bi - 0 seksu na koncie i niestatystyczny Warren Beatty - ponad 1000 partnerek

                  ten pierwszy niczym sie nie wyroznia
                  za tym drugim stoi spoleczna pozycja, urok, kasa, kariera
                  • menk.a Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 10:59
                    Rosjanie są lepszymi konsumentami alkoholu niż Szwajcarzy. Europejczycy są wyżsi niż Azjaci. Rasizm czy nie rasizm?
                    Bo statystyczny czarny mieszka w Afryce i pewnie nie potrafi pisać.
                    Racja, ten pierwszy niczego takiego nie posiada, nawet czarnej skóry. Siedzi zamknięty niczym w niewidzialnym kręgu, z którego nosa nie wyściubia i konstatuje i kontestuje rzeczywistość.
                    • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 11:04
                      co drugi twoj post to jakies osobiste wycieczki
                      jak zwykle musze ci przyznac racje

                      ale masz racje, po prostu trzeba przyjac do wiadomosci, ze taka juz jest kobieca natura
                      wkurza mnie tylko to gadanie o tym jaki to facet musi byc, aby byl wartosciowy, a pozniej pojawia sie czlowiek, ktory wyroznia jest lepszy od innych tylko dlatego, ze ma inny kolor skory
                      • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 16:08
                        Kombi, a to Ciebie ktoś odrzucił, bo nie byłeś czarny, że Cię tak to boli? No, bo skąd wiesz, że się odrzuca wartościowych i cudnych [ a nie byle marudzące barachło, co nie umie słowa powiedzieć poprawnie ] dla czarnych?
                      • qw994 Re: Fascynacja egzotyka 22.10.10, 06:47
                        Kombinat, kup sobie samoopalacz i idź na solarium. Też się zaczniesz wyróżniać kolorem skóry. Może wtedy zaczniesz mieć branie u kobiet i przestaniesz wylewać swoje frustracje na forum.
                        • zainteresowany_live Re: Fascynacja egzotyka 22.10.10, 06:56
                          On jest i tak już wyjątkowo "ciemny". Szkoda słów. ;)
      • aardwolf_ge Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 10:58
        Wystarczy że jesteś biały i już sporo Azjatek tylko z tego powodu na Ciebie poleci.
        • puszysta_gimnazjalistka Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 12:12
          I to jest bardzo dobra wiadomość :)
        • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 16:08
          A jak masz jasne włosy - o panie, wzięcie murowane :D
          • simply_z Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 16:58
            własnie ,rozmawialam chyba wczoraj na skypie z jakąś chinką ,która..uwaga uczy sie polskiego odkad zobaczyla Łukasz Podolskiego:D
            widzisz kombinerki! polscy mezczyzni maja wziecie
            • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 17:00
              Aż se wyguglałam, któren to :D No przaśny jak pszeniczne placki ze zsiadłym mlikiem :D
              • simply_z Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 17:10
                prawda?;) ,ale ona byla zachwycona.
                • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 17:19
                  Prawda! Ale to tak samo, jak insze nacje zachwycają się ichnimi paskudami na przykład - zróbmy wymianę i wszystkie będziemy zadowolone :D
                  • simply_z Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 17:49
                    ;) wyslijmy tam prawiczkow forumowych ,a ta chinka jest calkiem ladna:)
                    • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 17:51
                      Już raz to rozważałam, z Tubisiem - wtedy chciałam ich posłać na żony :D Ale poślijmy, poślijmy! A czego/kogo zażądamy w zamian? :D
                      • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 17:56
                        Dziewczyny moze idzcie do kuchni, naczynia czekaja, a nie bladzicie gdzies myslami niepotrzebnie
                        co mi po jednej chince, chce byc jak europejski snup dog, harem bialych kobiety ma byc
                        • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 18:04
                          A, odalisek się zachciewa! To śmignij na solarkę, zatrzaśnij się na trzy godziny do trzech tygodni i mów potem, że masz na imię Ahmed!
                          • kombinerki.pinocheta Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 18:15
                            >odalisek

                            nowe slowo, czlowiek sie uczy cale zycie
                      • simply_z Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 17:56
                        napisalabym ale...pewnie kombinerki czyta ten wątek i dostanie mi sie od zepsutych Polek;)
                        • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 18:03
                          Napisz, napisz! Zepsuta Polko Ty! Chcę mieć zepsutą koleżankę! Ale nie bój się, ja tyle razy się wygadałam, że ja chcę krzywookiego, ale kombi jakoś to zlekceważył, on widać do tych nic nie ma :D
                          • simply_z Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 18:55
                            bialego chce^^ może być Szwed (krzyczy)
                            • raohszana Re: Fascynacja egzotyka 21.10.10, 18:58
                              E nie no, to pasuje do teorii o obcokrajowcach :D
    • maitresse.d.un.francais skąd wiedziałam na podstawie tytułu i autora 21.10.10, 22:53
      o czym będzie wątek?
      • raohszana Re: skąd wiedziałam na podstawie tytułu i autora 21.10.10, 23:02
        Jasnowidz! ;)
        • maitresse.d.un.francais Re: skąd wiedziałam na podstawie tytułu i autora 22.10.10, 16:24
          raohszana napisała:

          > Jasnowidz! ;)
          >
          No nie?
    • black-emissary geny 21.10.10, 23:46
      Egzotyczny partner to szansa na zwiększenie różnorodności genetycznej, a co za tym idzie lepszą jakość potomstwa.
      • kombinerki.pinocheta Re: geny 22.10.10, 08:04
        fajna teoria, fajna, ale myslalem, ze obowiazywala w XV wieku, a nie teraz

        roznorodnosc genetyczna to lepsza jakosc potomstwa
        co przez to rozumiesz?
        • princessjobaggy Re: geny 22.10.10, 11:39
          > roznorodnosc genetyczna to lepsza jakosc potomstwa
          > co przez to rozumiesz?


          Kombi, jest taka hipoteza, ze dzieci 'mieszane' maja przewage. Pod wzgledem czysto genetycznym ma to jakis sens, poniewaz teoretycznie jest mniejsze prawdopodobienstwo, ze potomstwo dwojga ludzi kompletnie oddalonych genetycznie odziedziczy choroby.

          Ludzie o podobnym pochodzeniu moga byc nosicielami nieporzadanych genow, ktore po spotkaniu z innym nosicielem ujawnia sie u dziecka. Znajdujac sobie partnera z innego kregu, minimalizujesz wystapienie wad genetycznych.

          Sa rowniez ludzie, ktorzy twierdza, ze ludzie mieszani sa ogolnie bardziej atrakcyjni i inteligentni, ale tego raczej nikt nie udowodnil :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka