13.12.10, 13:06
Nie połamałam się!
W drodze do szkoły po dziecko wywinęłam efektownego orła 4 (!) razy. Raz prawie sanki mnie zabiły, bo fajtnęłam tak, że pofrunęły w górę.
Kur.a, buty górskie na nogach, a jak baletnica zasuwałam :/.
U nas szklanka! Na tym zadupiu nawet ulic niczym nie posypią. Nie mogłam wyjechać samochodem, bo mam wyjazd pod górkę i zjeżdżałam z powrotem. Piasek obok na pryzmie - zamarznięty, kominek jak na złość wyczyszczony - zero popiołu, w domu pół szklanki soli. Poszłam z buta :/. Boli mnie tyłek, łokieć i dłoń, bo kamień mi się wbił... Aaaa, mam dosyć tego białego szitu! Właśnie widzę, że za oknem szaleje... śnieżyca :/. Koniec świata się zbliża, koniec świata...
Obserwuj wątek
    • ctryna Re: To cud! 13.12.10, 13:08
      a ja w 11cm obcasach dzis po wro paraduję :) i żyje, tyklo samochód sie ślizga, ale w sumie ma dwadzieściaparę lat, to mu wybaczam :)
    • salma75 Re: To cud! 13.12.10, 13:14
      Normalnie chyba kupię te raki :/.
      Zwykle samochodem sie przemieszczam, zwłaszcza jak tak zimno, ale dzisiaj życie zmusiło mnie do przebieżki po dziecko. Ledwo żyję :(. Córka zresztą też.

Wójt wybory wygrał to co się będzie martwił, że ulice nie są posypane.
      Przed wyborami srał się i remontował wszystko na akord - drogi, przystanki autobusowe, pług jeździł po ulicach, a teraz dupek siedzi i grzeje sobie tyłek w urzędzie. Wrrrr....
    • princessjobaggy Re: To cud! 13.12.10, 13:16
      > U nas szklanka! Na tym zadupiu nawet ulic niczym nie posypią. Nie mogłam wyjechać samochodem, bo mam wyjazd pod górkę i zjeżdżałam z powrotem.

Stromy masz ten wyjazd? Moze zalatw sobie skarpety na kola.
    • tarantinka Re: To cud! 13.12.10, 13:36
      obok jest wątek: forum czy blogowisko ?, pytanie retoryczne, mimo to jakże wielu bywalców tego forum broni z energią godną lepszej sprawy, że jednak forum. Z kiszenia się to dobre ogórki wychodzą, ale to forum jest tak nudne, że wchodzenie tu raz na tydzień zaczyna być przegięciem. Opanujcie się trochę przed tymi "zwierzeniami" bo nikt nowy tu nadłużej nie zagości.
      • salma75 Re: To cud! 13.12.10, 13:47
        tarantinka napisała:

> [...] ale to forum jest tak nudne

Naprawdę Ci współczuję, że musisz tu zaglądać, naprawdę...

>Opanujcie się trochę przed tymi
        > "zwierzeniami" bo nikt nowy tu nadłużej nie zagości.

No, najlepiej płodzić dziesiątki zetkopodobnych wątków - co dzisiaj na obiad, jak ubieracie choinkę, małe czy duże wesele, jaką lokosuszarkę kupić, albo józkopodobnych - kobiety to szmaty, jestem beznadziejny, dlaczego rozmiar się liczy, czy bogaty facet ma lepiej itp. bzdety.

Tak się jakoś dziwnie składa, że nawet na ostatnim zlocie jedna nowa była ;). Jakoś osobiste wątki nie przeraziły jej.
        Kto ma zostać ten zostanie, tyle.
            • panciafrancia Re: To cud! 13.12.10, 14:46
              Twoje super wątasy:
              jeeeest!
              giełdowy debiucik
              narysuj zbiór
              rozpusta
              i wiele,wiele innych zetkopodobnych wątków! Więcej nie chce mi się szukać :/

witaj zetkopodobny TROLLU :)
              • salma75 Re: To cud! 13.12.10, 15:02
                panciafrancia napisała:

> Twoje super wątasy:
                > jeeeest!
                > giełdowy debiucik
                > narysuj zbiór
                > rozpusta
                > i wiele,wiele innych zetkopodobnych wątków! Więcej nie chce mi się szukać :/
                >
                > witaj zetkopodobny TROLLU :)

Zecia, dziecko, inteligencją nie grzeszysz, a wręcz razisz po oczach głupotą swoją, stąd taka rozpoznawalna jesteś :). Choćbyś w 10tym wcieleniu się tu pojawiła nudziarskim trolliszczem pozostaniesz :).
                • panciafrancia Re: To cud! 13.12.10, 15:16
                  salma75 napisała:

> panciafrancia napisała:
                  >
                  > > Twoje super wątasy:
                  > > jeeeest!
                  > > giełdowy debiucik
                  > > narysuj zbiór
                  > > rozpusta
                  > > i wiele,wiele innych zetkopodobnych wątków! Więcej nie chce mi się szukać
                  > :/
                  > >
                  > > witaj zetkopodobny TROLLU :)
                  >
                  > Zecia, dziecko, inteligencją nie grzeszysz, a wręcz razisz po oczach głupotą sw
                  > oją, stąd taka rozpoznawalna jesteś :). Choćbyś w 10tym wcieleniu się tu pojawi
                  > ła nudziarskim trolliszczem pozostaniesz :).

:DDDD
                  Bardziej się nie postarasz!
                  ZETKOPODOBNY TROLLU :))

Zecia to TY!!
        • kookardka Re: To cud! 13.12.10, 16:12
          oj ja sobie wypraszam, raz zapytałam o prostownicę do włosów, bo pojęcia o tych sprzętach nie mam i sam jakiś ekspert się wypowiedział ;) poluzujcie gumy w majtach baby :)))
      • princessjobaggy Re: To cud! 13.12.10, 14:05
        Tarantinka, moze za bardzo koncentrujesz sie na tym kto zaklada dany watek. Tego konkretnego tak nie odebralam. Mozna go potraktowac na wiele sposobow, autorka dowiedziala sie na przyklad, ze moze zaopatrzyc sie w raki lub foki ;)

Sposoby na radzenie sobie ze szklanka, kiedy dzieci jakos trzeba odprowadzic do szkoly to jak najbardziej temat na FK.

Ty zauwazylas tylko blogowa forme, w jakiej watek zostal splodzony. Czekam zatem na cos bardziej interesujacego :)
    • hipna Re: To cud! 13.12.10, 14:05
      Biedna Ty..A z powrotem zjechałaś chociaż na tych sankach?Na koła to się łańcuchy zakłada-może na butach się sprawdzą?
    • kookardka Re: To cud! 13.12.10, 16:16
      Mnie do pasji doprowadza bvezmyslnośc odśnieżających - całą grudę śniegu wywalają na przystanki ( rozumiem,że pług inaczej nie moze) i nikt tego nie odgarnia. Efekt jest taki, że wysiadając z autobusu albo wpada się w półmetrową górę sniegu pomieszaną z solą piachem i jakąs chemią, jak jest około zera, ale jak jest zimniej to z tej papki robi się zamarznięta bryła, na której i w rakach można sobie nogi połamać ... ja parę razy mało orła nie wywinęłam, ale jak radza sobie starsi ludzie, to trudno sobie wyobrazić ...
    • zloty.strzal Re: To cud! 13.12.10, 17:03
      To u mnie tak źle nie jest. Rano widziałam gościa zaprzęgniętego w sanki z dzieckiem na pokładzie, ale przez ulicę to po czarnym asfalcie ciągnął.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka