funny_game
16.01.11, 15:27
a teraz tego żałujecie.
Przyznałam się, że uwielbiam słuchać głosiku Amandy Seyfried na ścieżce dźwiękowej z Mamma Mii!
Jest to mi wypominane w najokrutniejszy, prześmiewczy sposób, podważający całą moją buntowniczą przeszłość :D