Dodaj do ulubionych

kupiłybyście swojemu facetowi

31.07.11, 15:12
Bo powszechnie wiadomym jest ze to kobitki ubieraja swoich facetow. A wiec pytanie - jak wam sie widza take butki? A jesli nie to jakie inne?
https://www.tatra-sport.pl/thumb/phpThumb.php?src=../images/50977_1.jpg&h=&w=300&f=jpg&
Bo sie chce polansowac troche.
Obserwuj wątek
    • ka-mi-la789 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:13
      Znowu się okazuje, że nie jestem kobietą. Bo gdyby facet oczekiwał, żebym go ubierała, zostałby jednym celnym kopem zrzucony ze schodów.
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:17
        to juz teraz wiem dlaczego samotne kobiety posiadaja koty. Nie trzeba ich ubierac, tak jak niektore psy.
        • ka-mi-la789 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:22
          Nie trzeba ich również niańczyć i holować przez życie jak przeciętnego polskiego faceta, co daje im dodatkową, ogromną przewagę nad przeciętnym polskim facetem. Nie mają też przerostu samooceny i z dupy wytrzaśniętych wymagań jak tenże. A samotna to może twoja mamusia jest. Ja natomiast nie dałam się złapać na łańcuch żadnemu rozwydrzonemu przez mamunię dzidziusiowi oczekującemu, że będę tejże mamuni dalszym ciągiem.
          • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:25
            jasne, jasne.
            • ka-mi-la789 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:32
              Tiaaa, przecież jest niemożliwe, żeby jakaś nie przebierała nóziami do jaśnie królewicza, który sam nie potrafi butów sobie wybrać.
              • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:40
                masz absolutna racje. Niemozliwe. Mission: Impossible krotko mowiac.
    • devilyn Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:14
      Hmmm....a w życiu...nie kupiłabym...nie podobają mi się :D
    • zamysleniee Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:17
      Kupiłabym. Dobra jakość, na wspinanie, wycieczki górskie.
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:18
        1 glos na plus. Czekamy do 19:00
        • devilyn Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:18
          A po 19 podasz adres do wysyłki? :>
        • zamysleniee Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:19
          Mogę podpisać się obiema rękoma. To będzie 10:> (stopami nie, jest niedziela, nie szaleję)
    • alpepe Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:21
      mogą się okazać trudne w pielęgnacji.
    • six_a Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:23
      na krupówki wystarczo;)
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:28
        o, i to jest koronny argumęt za kupnem. 2 powazny glos ZA
    • kochanic.a.francuza Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:24
      Zalezy jaka lydka z tego bedzie wystawac.
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:29
        łydka marzenie uksztaltowana wysilkiem i surowym klimatem oraz zimna woda.
        • kochanic.a.francuza Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:34
          licza sie jeszce geny...
          • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:38
            do 7 pokolenia wstecz uksztaltowane twarda przyroda, surowym klimatem i zimna woda z przewazajaca domieszka szlachetnej blekitnej krwi. Rzec mozna byl to skladnik bazowy.
            • kochanic.a.francuza Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:50
              Eeee, blekitna krew to okrutni hunterzy, podbijajace i graboace spokojne plemiona psterskie. A przez rozrod wsobny jakosc genow i urody watpliwa, juz Proust o tym pisal.
              Ale jest szansa, ze Cie to nie dotyczy, bo sie geny przez aledwie 7 pokolen nic a nic nie zmienia.
    • berta-death Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:34
      Jakiś tanio wyglądają.
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:39
        myslisz, zeby podeszwy pomalowac czerwoną farbą?
        • berta-death Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:41
          Nie wiem, ale połączenie burego pomarańczowego z szarym kojarzy mi się z PRL-owskimi trampami kupowanymi na straganach.
          • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:45
            wiecie kolezanko. Czasy sie zmienily :)
            • berta-death Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:49
              380PLN, mówiłam, że tanie.
    • wez_sie idealne 31.07.11, 15:36
      do lasu albo na ryby.
      nie kumam ludzi którzy na codzień ubierają się ''na turystę".
      od dziś będziesz mi się kojarzyć ze studentem informatyki na polibudzie.
      • six_a Re: idealne 31.07.11, 16:21
        dodaj ze dwie dychy do tego wyobrażenia studęta;)
        • wez_sie Re: idealne 31.07.11, 16:34
          i długie włosy.
          lubisz styl na turystę?
          • six_a Re: idealne 31.07.11, 17:07
            chyba siwe;)

            no, a jakbyś tak w sopocie mieszkał, cały rok w japonkach, wyobrażasz sobie? przymus regionalny.
            • wez_sie Re: idealne 31.07.11, 17:13
              na szczescie mieszkam w warszwie i dzieki temu wygladam jak czlowiek.
              nawet calkiem niezly ;-)
    • lady.godiva Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:42
      Niepowszechnie wiadomo, że panowie sami umieją się ubrać, w życiu nic nie kupowałam facetom (chyba że w charakterze prezentu, okazjonalnie)
    • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:46
      A do czego maja sluzyc?
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:50
        no, do lansu pezede wszystkim.
        • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:18
          Do lansu w miescie moga byc, do lansu w gorach beznadziejne.
        • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:20
          Jeszcze zalezy kogo chcesz wyrwac, bo po tych butach od razu widac, ze niedzielny turysta.
          • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:26
            dzielny czy niedzielny to sprawa drugorzedna.
            • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:27
              Jak dla kogo.
      • kochanic.a.francuza Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 15:52
        Do randki z forumowiczka, z ta sie umowi, ktora zaaprobuje wybor;)
    • salma75 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:24
      Kupiłabym. Do łażenia po mieście się nadadzą.
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:26
        no, wiedzialem. Na kogo jak na kogo ale na salmowna zawsze mozna liczyc. 3 glos na tak.
        • ingeborg Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 17:21
          soul, widać bardzo chcesz te buty, skoro nie liczysz głosów na "nie". Nie podobają mi się do chodzenia po mieście, najlepiej kup sobie do kompletu polar i turystyczny plecak. Nie podobają mi się do chodzenia po górach bo nie trzymają kostki.

          Skorzystaj póki ASOS wysyła paczki do Polski za darmo i kup sobie porządne miejskie buty:

          https://images.asos.com/inv/media/0/1/6/1/1661610/blue/image1l.jpg

          https://images.asos.com/inv/media/2/3/5/4/1664532/black/image1l.jpg

          albo takie, bo się zimno robi:

          https://images.asos.com/inv/media/2/1/8/7/1677812/brown/image1l.jpg
          • salma75 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 17:33
            ingeborg napisała:

            > albo takie, bo się zimno robi:
            https://images.asos.com/inv/media/2/1/8/7/1677812/brown/image1l.jpg

            Te ewentualnie.
            Dwie pierwsze pary - fuuu...
            • ingeborg Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 18:18
              Czego od nich chcesz, zwykłe mało udziwnione sportowe buty...
              • salma75 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 18:22
                ingeborg napisała:

                > Czego od nich chcesz, zwykłe mało udziwnione sportowe buty...

                Mogą mi się nie podobać, mogą? Błagam, pozwól...
                Pierwsze - nie trawię białych wstawek.
                Drugie - fason jak dla dziecka z problemami ortopedycznymi.
                • ingeborg Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 18:26
                  Przeca ci nie bronię niepodobania tylko pytam dlaczego.
    • asiu_3 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:27
      Wszystkie tego typu buty sa jak dla mnie obrzydliwie brzydkie.
    • maitresse.d.un.francais nie kupuję facetom ubrań 31.07.11, 16:30
      a czym się tu lansić i gdzie?

      To są typowo sportowe buty, nie wiem tylko, do czego konkretnie przeznaczone.
      • mumia_ramzesa Re: nie kupuję facetom ubrań 31.07.11, 16:38
        Vibram by wskazywal, ze do chodzenia po terenie skalistym, trudnym, ale one sie do tego nie nadaja, bo nie siegaja za kostke.
        Nigdy bym nie kupila butow za taka cene do chodzenia po miescie czy po dolinkach.
        • maitresse.d.un.francais Re: nie kupuję facetom ubrań 31.07.11, 16:44
          mumia_ramzesa napisała:

          > Vibram by wskazywal, ze do chodzenia po terenie skalistym, trudnym, ale one sie
          > do tego nie nadaja, bo nie siegaja za kostke.

          Czyli krótko mówiąc nie nadają się do niczego.

          Autor widać chce się lansować w mieście SPORTOWYMI butami DROŻSZYMI niż u innych.

          Kiedy my nareszcie wyjdziemy z etapu (tu cytat, nie pamiętam z której forumowiczki FM): "W POlsce modę wyznacza firma Robaak"?????
    • allerune Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 16:54
      brzydkie, ale bycie ładnymi to nie ich zadanie bo to buty turystyczne ...

      ... jeśli dziewczyna kupiłaby mi coś takiego to bym był niezadowolony z prostego powodu, sam wolę to robić, jeśli jednak gość jest typem, który nigdy sam sobie majtek nie kupił, to powinien być zadowolony...
    • disa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 17:17
      jedyne płaskie buty jakie toleruje to lacosty więc innych marek nie znam ;]
      te są szare bure i nijakie
      • allerune Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 17:20
        białe buty, białe rękawiczki i gwizdek

        ync ync ync :D
    • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 17:38
      Moge jeszcze napisac, ze wodoodpornosc jest krotkotrwala, bo membrana sie b. szybko niszczy (szczegolnie w butach miekkich, ktore bardzo "pracuja" przy chodzeniu). M.i. dlatego nie kupowalam na lato butow z membrana.
    • soulshunter2 dobra, wygralyscie 31.07.11, 18:14
      juz mi sie w ogole nie podobaja. Kupi sobie kalosze. BTW, u was tez tak pieknie sloneczko jest schowane za chmurkami i deszczyk napie... od samego rana?
      • salma75 Re: dobra, wygralyscie 31.07.11, 18:20
        soulshunter2 napisał:

        > juz mi sie w ogole nie podobaja. Kupi sobie kalosze. BTW, u was tez tak pieknie
        > sloneczko jest schowane za chmurkami i deszczyk napie... od samego rana?

        Od rana? Chyba od tygodnia :/.
        Już mam serdecznie dosyć tego gów.a lecącego z nieba.
        Jeszcze żeby sobie człek mógł spokojnie pracować w domku, w ciepełku... Jak na złość cały tydzień jeżdzę - w tę i nazad :/.
        • soulshunter2 Re: dobra, wygralyscie 31.07.11, 18:29
          chcialem tylko nadmienic, ze w lipcu bylo u nas słownie pięć slonecznych dni. Kto przebije ?
          • mumia_ramzesa Re: dobra, wygralyscie 31.07.11, 18:36
            To Ty sobie kup kajak albo ponton. U mnie do poludnia nie padalo.
            • salma75 Re: dobra, wygralyscie 31.07.11, 18:45
              mumia_ramzesa napisała:

              > To Ty sobie kup kajak albo ponton. U mnie do poludnia nie padalo.


              Zazdraszczam :/.
              Kaloszy praktycznie z nóg nie zdejmuję :/.
              A nie, przepraszam, na czas jazdy autem zakładam adidaski. Wrrr...
            • soulshunter2 Re: dobra, wygralyscie 31.07.11, 18:45
              u nas nie potrzeba, to do was wszystko splynie :P
      • maitresse.d.un.francais Re: dobra, wygralyscie 31.07.11, 18:52
        soulshunter2 napisał:

        > juz mi sie w ogole nie podobaja. Kupi sobie kalosze. BTW, u was tez tak pieknie
        > sloneczko jest schowane za chmurkami i deszczyk PADA od samego rana?

        Nie wiem, czy od rana, ale odkąd wstałam, owszem.

        Kaloszków mam dwie pary, hihi.
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 18:20
      Nie widzę potrzeby posiadania takich butów.
      Nie wiedziałbym gdzie w nich chodzić.
      Choć znam ludzi którzy w tego typu butach po górach pomykają - bo da się, i to bez jakiegoś strasznego ryzyka skręcenia kostki.

      A swoją drogą to nie mogę przeżyć obecnego wyglądu butów do biegania - KONIECZNIE muszą być we wszystkich kolorach tęczy naraz, jakby to kolory stanowiły o jakości i technologicznym zaawansowaniu buta (inna sprawa że im but bardziej zaawansowany tym ryzyko kontuzji większe) :D
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 18:31
        nie pomyslales kto te buty projektuje? Mam na mysli plec na litere g.
        • maitresse.d.un.francais Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 18:54
          soulshunter2 napisał:

          > nie pomyslales kto te buty projektuje? Mam na mysli plec na litere g.

          Nie ten poziom wzornictwa.

          Te buty są projektowane dla klientów, którzy uważają, że im większy but, im więcej elementów ozdobnych i im wyższe resory w adidaskach, tym lans większy.
        • krzysiojezyna.pl_popstar Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:00
          do lansu to jakies d&g , g-stary te sie na ryby nawet nie nadaja,
          i jak ktos napisal ubior na turyste to jakis ku... koszmar
          • salma75 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:02
            krzysiojezyna.pl_popstar napisał:

            > ubior na turyste...

            O właśnie, soul, a może na naturystę byś spróbował? ;)
            • maitresse.d.un.francais Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:06

              salma75 napisała:

              > krzysiojezyna.pl_popstar napisał:
              >
              > > ubior na turyste...
              >
              > O właśnie, soul, a może na naturystę byś spróbował? ;)

              www.saatchi-gallery.co.uk/imgs/artists/thumbs/hanson-duane/duane_hanson_tourists_2.jpg
              ?

              >
              >
              >
            • maitresse.d.un.francais Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:16
              salma75 napisała:

              > krzysiojezyna.pl_popstar napisał:
              >
              > > ubior na turyste...
              >
              > O właśnie, soul, a może na naturystę byś spróbował? ;)

              Salma, nooo! Nie dezinformuj mnie! Kontynuowałam myśl "na TURYSTĘ".
              >
              >
              >
            • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:24
              ty, no salma, co ja jestem misiek polarny, czy inny krupówkowy?
    • moonogamistka Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:09
      Do gajerka srednio pasujo, ale wiadomo, ladnemu we wszystkim ladnie :-D
      • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:21
        Takie buty wzbudzaja podejrzenia, ze chce sie odwrocic uwage od czegos innego. ;-)
        • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:26
          od portfela tak?
          • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:41
            No nie, rozumiem, ze one maja swiadczyc o tym, iz portfel jest pokazny.
            • maitresse.d.un.francais Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:43
              mumia_ramzesa napisała:

              > No nie, rozumiem, ze one maja swiadczyc o tym, iz portfel jest pokazny.

              Niech se kupi sandały od projektanta i zostawi metkę. :-P
    • rufus1szy Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:47
      soulshunter2 napisał:

      > Bo powszechnie wiadomym jest ze to kobitki ubieraja swoich facetow. A wiec pyta
      > nie - jak wam sie widza take butki?


      Ty się bab pytasz o buty dla faceta...
      kup mu 6cio pak piwa kobieto albo 0,75 Wychy
      ...o ile to ma być prezent który sprawi przyjemność jemu a nie Tobie
      • maitresse.d.un.francais Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 19:58

        > Ty się bab pytasz o buty dla faceta...
        > kup mu 6cio pak piwa kobieto albo 0,75 Wychy
        > ...o ile to ma być prezent który sprawi przyjemność jemu a nie Tobie

        Boso, ale z piwnym brzucholem?

        Autor jest chłopem i pyta o buty dla siebie.
        • rufus1szy Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:24
          maitresse.d.un.francais napisała:

          >
          > > Ty się bab pytasz o buty dla faceta...
          > > kup mu 6cio pak piwa kobieto albo 0,75 Wychy
          > > ...o ile to ma być prezent który sprawi przyjemność jemu a nie Tobie
          >
          > Boso, ale z piwnym brzucholem?

          ...ale jaki szczęśliwy, ze ma kobietę która rozumie jego potrzeby :)

          > Autor jest chłopem i pyta o buty dla siebie.
        • rufus1szy Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:26
          maitresse.d.un.francais napisała:

          >
          > > Ty się bab pytasz o buty dla faceta...
          > > kup mu 6cio pak piwa kobieto albo 0,75 Wychy
          > > ...o ile to ma być prezent który sprawi przyjemność jemu a nie Tobie
          >
          > Boso, ale z piwnym brzucholem?

          ...ale spox, jak autor jest facetem i rady mu trza to radźcie kobity
          dobierzcie mu też jakieś porty ;)
          )
          >
          > Autor jest chłopem i pyta o buty dla siebie.
    • maitresse.d.un.francais Soul, ten pan cię uważa za kobietę 31.07.11, 20:02
      forum.gazeta.pl/forum/w,16,127512730,127518853,Re_kupilybyscie_swojemu_facetowi.html
      hehe
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:25
      A swoją drogą to jak lansować się w takich butach?
      Przeciez one ani na drogie ani na specjalnie wyczynowe (żeby się na sportowca extremalnego lansować) nie wyglądają.
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:29
        spoko, jak te ze wsi przyjado, docenio.
        • rufus1szy Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:42
          Sorry stary, nie doczytałem...
          a te ironie ws wieś to sobie daruj
          • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:46
            a to nie wiesz, ze najwieksza wies przyjezdza z duzych miast?
            • rufus1szy Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:57
              widać wiesz co mówisz...
      • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:33
        No wlasnie, ja o takiej firmie nie slyszalam, ale moze ja nie jestem na biezaco.
        • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:33
          a o firmie "Salewa" slyszalas?
          • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:50
            To jest produkt Salewy?
            • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 21:12
              pani, dzisiaj te wszystkie podukty to made in china. A tamte 2 to jak np volvo i lancia w samochodach.
              • mumia_ramzesa Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 21:30
                Ja nie patrze na nazwe firmy (przynajmniej nie zawsze), bo za nazwe doplaca sie ekstra.
                W butach gorskich ma byc dobra podeszwa i oryginalny Vibram spelnia ten warunek (podobno Boreale maja tez dobra podeszwe), a na wierzchu ma byc skora lub zamsz, ew. polacz. z kordura.
                A jak chcesz szpanowac to kup sobie naszywke i przytwierdz do butow chinskich. Krupowkowe panienki i tak nie poznaja.
    • happy_time Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:40
      Fajne butki ;) Może i takie bym kupiła :)
      • soulshunter2 Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:41
        za pozno, juz ich nie lubie.
    • wiarusik Re: kupiłybyście swojemu facetowi 31.07.11, 20:45
      nosiłem podobne w liceum :P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka