Dodaj do ulubionych

a co macie

21.05.12, 21:03
na kolacje?
ja czekoladę.
Obserwuj wątek
    • fajnajozia Re: a co macie 21.05.12, 21:08
      nie zdziwiłabym się, gdybyś dopisał, że z Afryki.
    • vandikia Re: a co macie 21.05.12, 21:08
      sałatkę z kuskusem, awokado, cebulą, pomidorkami i zajebistą oliwą, którą odkryłam tydzień temu
      • wez_sie Re: a co macie 21.05.12, 21:11
        a długo stała zakryta?
      • vandikia Re: a co macie 21.05.12, 21:15
        pleśnią nie zaszła :P
        • wez_sie Re: a co macie 21.05.12, 21:25
          ja wiem gdzie je dobra oliwa, ale nie powiem.
          i tania.
          • vandikia Re: a co macie 21.05.12, 21:30
            phi mam dobrą i nie zapłaciłam jak za złoto wcale więc weź się wiesz?
            • funny_game Re: a co macie 22.05.12, 14:45
              Vandzia, daj namiar, bo mi się ulubiona kończy, a na razie brak widoków na dostawę.
              I jeszcze napisz: jaki ma kolor i czy mocno pachnie.
    • happy_time Re: a co macie 21.05.12, 21:12
      Chleb razowy, pasztet z soczewicy i ogórki małosolne. Babcia kolacji nie zrobiła, że czekoladę jesz? ;)
      • wez_sie Re: a co macie 21.05.12, 21:23
        lubię słotkie
    • georgia241 Re: a co macie 21.05.12, 21:17
      ARBUZA
    • anna_sla Re: a co macie 21.05.12, 21:24
      karton mleka i garść słoneczniku ;)
    • six_a Re: a co macie 21.05.12, 21:26
      > ja czekoladę.
      ze słoika?
      • wez_sie Re: a co macie 21.05.12, 21:36
        jusz wszystcy o nas plotkujo wierz?
        • six_a Re: a co macie 21.05.12, 21:41
          ta, wszyscy w biedronce, w grójcu.
    • mariuszg2 Re: a co macie 21.05.12, 21:30
      ale masz dzis wene....
      • wez_sie Re: a co macie 21.05.12, 21:39
        aż boję się jutra
        • spawacz.drewna Re: a co macie 21.05.12, 22:03
          zajebisty jestes ziomus
          mam nadzieje, ze tak jak ja sluchasz chamillionaire i chcesz byc gangsterem
          a przynajmniej 50 cent'ów
    • kobieta.kierowca.bombowca Re: a co macie 21.05.12, 22:29
      Kolację
    • hotally Re: a co macie 21.05.12, 22:34
      botwinkę :)))
    • kora3 Re: a co macie 21.05.12, 23:54
      paprykę zjadłam, ogórek zielony i pół pomidora :)
    • wez_sie ty 22.05.12, 13:58
      na łep żeś upadła, czy od zawsze jesteś taka?
      • etele75 Re: ty 22.05.12, 14:13
        Od wczoraj taka jestem. Dawniej bylam zupelnie inna .........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka