wez_sie 21.05.12, 21:03 na kolacje? ja czekoladę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fajnajozia Re: a co macie 21.05.12, 21:08 nie zdziwiłabym się, gdybyś dopisał, że z Afryki. Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: a co macie 21.05.12, 21:08 sałatkę z kuskusem, awokado, cebulą, pomidorkami i zajebistą oliwą, którą odkryłam tydzień temu Odpowiedz Link Zgłoś
wez_sie Re: a co macie 21.05.12, 21:25 ja wiem gdzie je dobra oliwa, ale nie powiem. i tania. Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: a co macie 21.05.12, 21:30 phi mam dobrą i nie zapłaciłam jak za złoto wcale więc weź się wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: a co macie 22.05.12, 14:45 Vandzia, daj namiar, bo mi się ulubiona kończy, a na razie brak widoków na dostawę. I jeszcze napisz: jaki ma kolor i czy mocno pachnie. Odpowiedz Link Zgłoś
happy_time Re: a co macie 21.05.12, 21:12 Chleb razowy, pasztet z soczewicy i ogórki małosolne. Babcia kolacji nie zrobiła, że czekoladę jesz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
spawacz.drewna Re: a co macie 21.05.12, 22:03 zajebisty jestes ziomus mam nadzieje, ze tak jak ja sluchasz chamillionaire i chcesz byc gangsterem a przynajmniej 50 cent'ów Odpowiedz Link Zgłoś
kora3 Re: a co macie 21.05.12, 23:54 paprykę zjadłam, ogórek zielony i pół pomidora :) Odpowiedz Link Zgłoś
etele75 Re: ty 22.05.12, 14:13 Od wczoraj taka jestem. Dawniej bylam zupelnie inna ......... Odpowiedz Link Zgłoś