Gość: paloma_blanca
IP: *.chello.pl
26.07.04, 23:25
Kopov-ja wiem,że masz 12 lat.ale może poszedłbyś ze mna na piwko??:)ja
stawiam,bo Ty przeciez nawet zarabiać nie możesz,póki co:)daj się skusić,nie
pożałujesz:))dla pieska też sie znajdzie małe co nieco:)