rybapila55
26.07.13, 20:08
Jak byc pewna siebie, bedac rownoczesnie maksymalnie przecietna osoba, pozbawiona wyjatkowych talentow czy uzdolnien??
Obserwuje czasem takie osoby i nie moge pojac jak zupelnie przecietne, zwykle osoby, beztalencia wiadace zwykle zycie, moga byc pewne siebie, zachowywac sie jak krolowe/krolowie swiata. Zazdroszcze takim ludziom, bo to bardzo pomaga w zyciu... Jak oni to robia? Da sie tego nauczyc?