Gość: fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.04, 22:18 moin zdaniem najlepsza kreskowaka wszechczasow, dojrzla i pieknie narysowana oraz niesamoity klimat i muzyka, poprostu mistrzostwo, czy jet tu jescze jakis inny fan / ka ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj