Dodaj do ulubionych

który byscie wybrały?

17.03.05, 16:49
prosze o odpowiedzi i z góry dziekuje:

nie moge dokonac wyboru, który z nich kupic facetowi- poradzcie:

1. collawater-davidoff
2. echo-davidoff]
3. fahrenheit-dior
4. dolce&gabbana-d&g
5. aquadi gio-g.armani(juz miał nie wchodzi w grę- ale polecam:-))
6. mania-g.armani
7. hugp boss (szary)
8. allure-chanel
9. kenzo
10. lacoste
11. 212-herrera
12. CK one-kleina
13. lacoste2004
14. happyman-clinique
15. baldessarini-boss
16. dune-dior
Obserwuj wątek
    • mamba30 Re: który byscie wybrały? 17.03.05, 16:51
      przecież to zależy od osoby, która ma nosić dany zapach. Mnie się na moim np.
      podoba Allure Chanel, ale to indywidualna sprawa. Sama powinnać dokonać wyboru
      znając swojego mężczyznę.
    • a-cha Re: który byscie wybrały? 17.03.05, 20:05
      Z moich doswiadczen wynika ze faceci zwracaja uwage na:
      1. Opium YSL
      2. Allure Chanel
      Wybor jest wiec prosty :)
    • amra24 Re: który byscie wybrały? 19.03.05, 19:56
      Hej.Ja bym wybrala :
      -allure
      -lacoste (ten czerwony)
      -212 herrera
      Rzecz gustu.Pozdrawiam
    • carpisa Re: który byscie wybrały? 19.03.05, 20:59
      rzecz gustu, ale...

      d&g - nie moge zapomniec tego Jego zapachu... cudny :]
    • dziewczyna_gangstera Re: który byscie wybrały? 19.03.05, 21:08
      na tej liście nie ma: egoist - chanel
    • oka5 Re: który byscie wybrały? 19.03.05, 22:50
      Z tej listy - Allure.
    • klara-klara dolce!dolce!dolce!:) 20.03.05, 00:08


    • klamczucha3 Re: który byscie wybrały? 20.03.05, 17:35
      Egoiste-Platinum Chanel albo
      Blue Label Givenchy - Rewelacja!!!!!
    • marta.uparta Re: który byscie wybrały? 20.03.05, 18:02
      nr 8
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka