Dodaj do ulubionych

Głupie, ...E LEZBY robią karierę na forum!!!

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 23:38
Głupie, ...E LEZBY robią karierę na forum!!!

To obrzydliwe!!!

>>>---
Obserwuj wątek
    • Gość: Pndzelek Re: Głupie, ...E LEZBY robią karierę na forum!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 23:39
      Chodziło o JEBANE LEZBY!!!
      • Gość: wiesMak a taka ladna xywa - frodo IP: 62.233.183.* 24.06.02, 23:44
        > Chodziło o JEBANE LEZBY!!!

        ty to masz koles jakis powazny problem
        • Gość: IQ Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 24.06.02, 23:56
          Gość portalu: wiesMak napisał(a):

          > > Chodziło o JEBANE LEZBY!!!
          >
          > ty to masz koles jakis powazny problem

          Podejrzewam ze Frodo i Pndzelek to JEDNA I TA SAMA osoba. Maja identyczny styl,
          b.podobne wyrazenia, podobne teksty. Poza tym kiedy jeden wysyla posta drugi
          odpowiada na niego zwykle minute pozniej.
          • Gość: brr Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.chello.pl 24.06.02, 23:59
            a co sądzisz o the_manie? podobny styl do pendzelka, vide: wątek "mit orgazmu"
            • Gość: IQ Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 00:03
              Gość portalu: brr napisał(a):

              > a co sądzisz o the_manie? podobny styl do pendzelka, vide: wątek "mit orgazmu"

              Nie zdziwilbym sie, ale te dwa( Pndzelek-Frodo)"najladniej" na siebie zachodza.
              • Gość: brr Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.chello.pl 25.06.02, 00:05
                Tym bardziej świadczy to o zaburzeniu, któe nęka tę biedną osobę. Nie dość, że
                pisze zatruwajace powietrze bzdety, to jeszcze odpowiada sam sobie. Oj z daleka
                od niego....
                • ignatz Re: a taka ladna xywa - frodo 25.06.02, 00:10
                  Nie odpowiada a dopowiada. Chciał zwrócić naszą uwagę na wykropkowane słowo a tym samym na swoją "skromną" osobę.
                  • Gość: miłka Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.acn.waw.pl 25.06.02, 00:36
                    oczywiście,że ta sama osoba albo coś;-) ten sam adres IP...
                    • Gość: Vika Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.ewave.at 25.06.02, 11:29
                      A Frodo wyglada tak:ma metr wzrostu(niecaly) i sklada sie z samej
                      tlustej ,obwislej i brudnej dupy.Dlatego tak smierdzi.I ma hemorojdy i robaki:-)
                      Hehehe...
                      • sonija Re: a taka ladna xywa - frodo 25.06.02, 13:06
                        ...ma rozbiegane swińskie, kaprawe oczka i wzrok tęskniący za rozumem !!!
                        • Gość: Frodo Do soni i viki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.02, 22:10
                          Takie brzydkie podstarzałe torby mogą tylko marzyć o zrobieniu loda mnie,
                          Pndzelkowi, the_manowi i komu tam jeszcze wymienianemu przez was jednym tchem
                          jako TA SAMA OSOBA. I tyle...
                    • Gość: Marcin Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 25.06.02, 13:44
                      Gość portalu: miłka napisał(a):

                      > oczywiście,że ta sama osoba albo coś;-) ten sam adres IP...

                      jezeli chodzi o numer Ip to najwazniejsze sa cyferki np. 213.xxx.xxx.xxx itd,
                      ktory tu nie jest pokazywany. Tak wiec pod warszawa.itd moze sie kryc duzo osob .
                      • Gość: renia Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.net.gr / *.ath.spark.net.gr 25.06.02, 14:02
                        tylko ciekawe, ze te cyferki xxx xxx xxx ktore nie sa pokazywane, sa takie same
                        u froda, pndzelka, the mana, andrzejka i moze jeszcze jakiegos brzydala.. :))
                        • Gość: Marcin Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 25.06.02, 14:15
                          Gość portalu: renia napisał(a):

                          > tylko ciekawe, ze te cyferki xxx xxx xxx ktore nie sa pokazywane, sa takie same
                          >
                          > u froda, pndzelka, the mana, andrzejka i moze jeszcze jakiegos brzydala.. :))

                          No ja zadnych cyferek nie widze :)
                          • Gość: IQ Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 20:46
                            Gość portalu: Marcin napisał(a):

                            > Gość portalu: renia napisał(a):
                            >
                            > > tylko ciekawe, ze te cyferki xxx xxx xxx ktore nie sa pokazywane, sa takie
                            > same
                            > >
                            > > u froda, pndzelka, the mana, andrzejka i moze jeszcze jakiegos brzydala..
                            > :))
                            >
                            > No ja zadnych cyferek nie widze :)

                            E tam, ze dwie trzecie forumowiczow gada pod roznymi ksywami i nie ma w tym nic
                            zlego. Jedynie w przypadku Froda to drazni, bo za kazdym razem jak pisze posta
                            pod innym imieniem to ma sie przykre wrazenie, ze na forum pojawil sie jeszcze
                            jeden palant.

                            • Gość: Hahaha:) Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:13
                              No Pndzelek, Frodo, the_man itd...to lezysz.
                              • Gość: Frodo Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.02, 22:14
                                O matko, następna jebana lezba!!!
                                • Gość: Vika Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.ewave.at 25.06.02, 22:18
                                  Ten bubek i bezjajeczny cykus znowu tutaj!pewno go znow hemorojdy bola i
                                  miejsca sobie znalezc nie moze.
                                  • Gość: Hahaha:) Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:22
                                    Gość portalu: Vika napisał(a):

                                    > Ten bubek i bezjajeczny cykus znowu tutaj!pewno go znow hemorojdy bola i
                                    > miejsca sobie znalezc nie moze.

                                    Tak sie uwzial na Lesbijki, jakby nie mogl im czegos darowac. Podejrzewam, ze
                                    Frodo ma jakies dotyczace tych kobiet fantazje seksualne i to go gryzie :)

                                    • Gość: wiesMak Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: 62.233.183.* 25.06.02, 22:25
                                      > Tak sie uwzial na Lesbijki, jakby nie mogl im czegos darowac. Podejrzewam, ze
                                      > Frodo ma jakies dotyczace tych kobiet fantazje seksualne i to go gryzie :)

                                      a ja mysle, ze ma komplexy i traume [moze jakas kobieta go po dupie kopnela i
                                      koles to przezywa?]
                                      zdychaj Frodo...
                                      • Gość: Frodo O widzę że nie tylko lezby... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.02, 22:28
                                        ...ale i pedały się tu objawiają, hmmm... no w sumie nic dziwnego.

                                        >>>---
                                    • Gość: Vika Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.ewave.at 25.06.02, 22:25
                                      Gość portalu: Hahaha:) napisał(a):

                                      > Gość portalu: Vika napisał(a):
                                      >
                                      > > Ten bubek i bezjajeczny cykus znowu tutaj!pewno go znow hemorojdy bola i
                                      > > miejsca sobie znalezc nie moze.
                                      >
                                      > Tak sie uwzial na Lesbijki, jakby nie mogl im czegos darowac. Podejrzewam, ze
                                      > Frodo ma jakies dotyczace tych kobiet fantazje seksualne i to go gryzie :)

                                      Juz pisalam ,ze on ma tylko niecaly metr wzrostu i sklada sie z samej dupy.Wwobec
                                      tego nie moze miec zadnych fantazji,bo nie ma czym myslec.a smierdzi jak cholera
                                      na kilometr.


                                      • Gość: Chmurka Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:29
                                        Gość portalu: Vika napisał(a):

                                        > Gość portalu: Hahaha:) napisał(a):
                                        >
                                        > > Gość portalu: Vika napisał(a):

                                        > Juz pisalam ,ze on ma tylko niecaly metr wzrostu i sklada sie z samej dupy.Wwob
                                        > ec
                                        > tego nie moze miec zadnych fantazji,bo nie ma czym myslec.a smierdzi jak choler
                                        > a
                                        > na kilometr.
                                        >
                                        Skoro sklada sie z samej dupy to proponuje, zeby wzial sobie cos na
                                        przeczyszczenie.


                                        • Gość: vika Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.ewave.at 25.06.02, 22:32
                                          Gość portalu: Chmurka napisał(a):

                                          > >

                                          > >
                                          > Skoro sklada sie z samej dupy to proponuje, zeby wzial sobie cos na
                                          > przeczyszczenie.
                                          >

                                          Najleprza bedzie szczotka druciana do szorowania butelek:-)))
                                          >


                                          • Gość: Chmurka Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:34
                                            Gość portalu: vika napisał(a):

                                            > Gość portalu: Chmurka napisał(a):
                                            >
                                            > > >
                                            >
                                            > > >
                                            > > Skoro sklada sie z samej dupy to proponuje, zeby wzial sobie cos na
                                            > > przeczyszczenie.
                                            > >
                                            >
                                            > Najleprza bedzie szczotka druciana do szorowania butelek:-)))
                                            > >
                                            > Hahaha :)))))
                                            >

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka