Gość: Frodo IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 23:38 Głupie, ...E LEZBY robią karierę na forum!!! To obrzydliwe!!! >>>--- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pndzelek Re: Głupie, ...E LEZBY robią karierę na forum!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.02, 23:39 Chodziło o JEBANE LEZBY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesMak a taka ladna xywa - frodo IP: 62.233.183.* 24.06.02, 23:44 > Chodziło o JEBANE LEZBY!!! ty to masz koles jakis powazny problem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IQ Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 24.06.02, 23:56 Gość portalu: wiesMak napisał(a): > > Chodziło o JEBANE LEZBY!!! > > ty to masz koles jakis powazny problem Podejrzewam ze Frodo i Pndzelek to JEDNA I TA SAMA osoba. Maja identyczny styl, b.podobne wyrazenia, podobne teksty. Poza tym kiedy jeden wysyla posta drugi odpowiada na niego zwykle minute pozniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brr Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.chello.pl 24.06.02, 23:59 a co sądzisz o the_manie? podobny styl do pendzelka, vide: wątek "mit orgazmu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IQ Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 00:03 Gość portalu: brr napisał(a): > a co sądzisz o the_manie? podobny styl do pendzelka, vide: wątek "mit orgazmu" Nie zdziwilbym sie, ale te dwa( Pndzelek-Frodo)"najladniej" na siebie zachodza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brr Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.chello.pl 25.06.02, 00:05 Tym bardziej świadczy to o zaburzeniu, któe nęka tę biedną osobę. Nie dość, że pisze zatruwajace powietrze bzdety, to jeszcze odpowiada sam sobie. Oj z daleka od niego.... Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: a taka ladna xywa - frodo 25.06.02, 00:10 Nie odpowiada a dopowiada. Chciał zwrócić naszą uwagę na wykropkowane słowo a tym samym na swoją "skromną" osobę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miłka Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.acn.waw.pl 25.06.02, 00:36 oczywiście,że ta sama osoba albo coś;-) ten sam adres IP... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.ewave.at 25.06.02, 11:29 A Frodo wyglada tak:ma metr wzrostu(niecaly) i sklada sie z samej tlustej ,obwislej i brudnej dupy.Dlatego tak smierdzi.I ma hemorojdy i robaki:-) Hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
sonija Re: a taka ladna xywa - frodo 25.06.02, 13:06 ...ma rozbiegane swińskie, kaprawe oczka i wzrok tęskniący za rozumem !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frodo Do soni i viki IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.02, 22:10 Takie brzydkie podstarzałe torby mogą tylko marzyć o zrobieniu loda mnie, Pndzelkowi, the_manowi i komu tam jeszcze wymienianemu przez was jednym tchem jako TA SAMA OSOBA. I tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 25.06.02, 13:44 Gość portalu: miłka napisał(a): > oczywiście,że ta sama osoba albo coś;-) ten sam adres IP... jezeli chodzi o numer Ip to najwazniejsze sa cyferki np. 213.xxx.xxx.xxx itd, ktory tu nie jest pokazywany. Tak wiec pod warszawa.itd moze sie kryc duzo osob . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.net.gr / *.ath.spark.net.gr 25.06.02, 14:02 tylko ciekawe, ze te cyferki xxx xxx xxx ktore nie sa pokazywane, sa takie same u froda, pndzelka, the mana, andrzejka i moze jeszcze jakiegos brzydala.. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 25.06.02, 14:15 Gość portalu: renia napisał(a): > tylko ciekawe, ze te cyferki xxx xxx xxx ktore nie sa pokazywane, sa takie same > > u froda, pndzelka, the mana, andrzejka i moze jeszcze jakiegos brzydala.. :)) No ja zadnych cyferek nie widze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IQ Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 20:46 Gość portalu: Marcin napisał(a): > Gość portalu: renia napisał(a): > > > tylko ciekawe, ze te cyferki xxx xxx xxx ktore nie sa pokazywane, sa takie > same > > > > u froda, pndzelka, the mana, andrzejka i moze jeszcze jakiegos brzydala.. > :)) > > No ja zadnych cyferek nie widze :) E tam, ze dwie trzecie forumowiczow gada pod roznymi ksywami i nie ma w tym nic zlego. Jedynie w przypadku Froda to drazni, bo za kazdym razem jak pisze posta pod innym imieniem to ma sie przykre wrazenie, ze na forum pojawil sie jeszcze jeden palant. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hahaha:) Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:13 No Pndzelek, Frodo, the_man itd...to lezysz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frodo Re: a taka ladna xywa - frodo IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.02, 22:14 O matko, następna jebana lezba!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.ewave.at 25.06.02, 22:18 Ten bubek i bezjajeczny cykus znowu tutaj!pewno go znow hemorojdy bola i miejsca sobie znalezc nie moze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hahaha:) Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:22 Gość portalu: Vika napisał(a): > Ten bubek i bezjajeczny cykus znowu tutaj!pewno go znow hemorojdy bola i > miejsca sobie znalezc nie moze. Tak sie uwzial na Lesbijki, jakby nie mogl im czegos darowac. Podejrzewam, ze Frodo ma jakies dotyczace tych kobiet fantazje seksualne i to go gryzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesMak Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: 62.233.183.* 25.06.02, 22:25 > Tak sie uwzial na Lesbijki, jakby nie mogl im czegos darowac. Podejrzewam, ze > Frodo ma jakies dotyczace tych kobiet fantazje seksualne i to go gryzie :) a ja mysle, ze ma komplexy i traume [moze jakas kobieta go po dupie kopnela i koles to przezywa?] zdychaj Frodo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frodo O widzę że nie tylko lezby... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.02, 22:28 ...ale i pedały się tu objawiają, hmmm... no w sumie nic dziwnego. >>>--- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.ewave.at 25.06.02, 22:25 Gość portalu: Hahaha:) napisał(a): > Gość portalu: Vika napisał(a): > > > Ten bubek i bezjajeczny cykus znowu tutaj!pewno go znow hemorojdy bola i > > miejsca sobie znalezc nie moze. > > Tak sie uwzial na Lesbijki, jakby nie mogl im czegos darowac. Podejrzewam, ze > Frodo ma jakies dotyczace tych kobiet fantazje seksualne i to go gryzie :) Juz pisalam ,ze on ma tylko niecaly metr wzrostu i sklada sie z samej dupy.Wwobec tego nie moze miec zadnych fantazji,bo nie ma czym myslec.a smierdzi jak cholera na kilometr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chmurka Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:29 Gość portalu: Vika napisał(a): > Gość portalu: Hahaha:) napisał(a): > > > Gość portalu: Vika napisał(a): > Juz pisalam ,ze on ma tylko niecaly metr wzrostu i sklada sie z samej dupy.Wwob > ec > tego nie moze miec zadnych fantazji,bo nie ma czym myslec.a smierdzi jak choler > a > na kilometr. > Skoro sklada sie z samej dupy to proponuje, zeby wzial sobie cos na przeczyszczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vika Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.ewave.at 25.06.02, 22:32 Gość portalu: Chmurka napisał(a): > > > > > Skoro sklada sie z samej dupy to proponuje, zeby wzial sobie cos na > przeczyszczenie. > Najleprza bedzie szczotka druciana do szorowania butelek:-))) > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chmurka Re: Luuuuudzieeeeeeeeeeee IP: *.abo.wanadoo.fr 25.06.02, 22:34 Gość portalu: vika napisał(a): > Gość portalu: Chmurka napisał(a): > > > > > > > > > > Skoro sklada sie z samej dupy to proponuje, zeby wzial sobie cos na > > przeczyszczenie. > > > > Najleprza bedzie szczotka druciana do szorowania butelek:-))) > > > Hahaha :))))) > Odpowiedz Link Zgłoś