Dodaj do ulubionych

Grzybobranie w okolicach Wiednia-dla wszystkich.-)

IP: *.ewave.at 21.08.02, 13:13
Liloom!Na grzyby jezdzi sie do Kiblitz(kierunek na Hollabrun),lasy przed
Maisau,albo do lasow wiedenskich.Najbardziej lubie jezdzic do Kiblitz,bo po
drodze mieszka Waldeczek,ktoremu sie nudzi i ucieszy sie z kazdej wizyty.Jest
serdecznym moim przyjacielem i mozna sie u niego zakotwiczyc.A poza tym w tej
okolicy jest fajne miejsce na ognicho:-)
Chcesz to sie umowmy i jedziemy:-)))))Naoisz na priwa.
Obserwuj wątek
    • liloom Re: Grzybobranie w okolicach Wiednia-dla wszystki 21.08.02, 13:19
      Dam znac pod koniec tygodnia, jestem troche zajeta, email do dobry pomysl:)
      • Gość: Vika Re: Grzybobranie w okolicach Wiednia-dla wszystki IP: *.ewave.at 21.08.02, 13:26
        No i bardzo dobrze:-))))))9
    • liloom Re: Grzybobranie w okolicach Wiednia-dla wszystki 21.08.02, 20:49
      No to zaraz napisze
    • Gość: viki Re: Grzybobranie w okolicach Wiednia-dla wszystki IP: *.k.mcnet.pl 27.08.02, 09:48
      A poza tym w tej
      > okolicy jest fajne miejsce na ognicho:-)
      > Chcesz to sie umowmy i jedziemy:-)))))Naoisz na priwa.

      grzyby mnie nudza, a jedyne jakie uznaje to takie na talerzu. zaciekawil
      mnie watek Wienerwald'u jako ze czesto bywam w Wiedniu.:-))
      • Gość: Vika Re: Grzybobranie w okolicach Wiednia-dla wszystki IP: *.ewave.at 27.08.02, 16:52
        Gość portalu: viki napisał(a):

        > A poza tym w tej
        > > okolicy jest fajne miejsce na ognicho:-)
        > > Chcesz to sie umowmy i jedziemy:-)))))Naoisz na priwa.
        >
        > grzyby mnie nudza, a jedyne jakie uznaje to takie na talerzu. zaciekawil
        > mnie watek Wienerwald'u jako ze czesto bywam w Wiedniu.:-))
        To zapraszam na ognicho w Wienerwald:-)grzybki mozna tez usmazyc kupne.-)
        • Gość: viki Re: Grzybobranie w okolicach Wiednia-dla wszystki IP: *.k.mcnet.pl 28.08.02, 10:07
          > To zapraszam na ognicho w Wienerwald:-)grzybki mozna tez usmazyc
          kupne.-)
          dziekuje za zaproszenie. jak tylko bede wybieral sie do Wiednia to dam
          znac. bez wzgledu na grzybki, chetnie sie spotkam..
          • Gość: Vika Do viki IP: *.ewave.at 28.08.02, 19:12
            Gość portalu: viki napisał(a):

            > > To zapraszam na ognicho w Wienerwald:-)grzybki mozna tez usmazyc
            > kupne.-)
            > dziekuje za zaproszenie. jak tylko bede wybieral sie do Wiednia to dam
            > znac. bez wzgledu na grzybki, chetnie sie spotkam..
            No i bardzo dobrze:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka