tingavinga 13.11.05, 17:09 wiadomosci.onet.pl/1194624,12,item.html Szok!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
juleczka4 Re: serce w dłoni 13.11.05, 19:59 :oooo Ale takie rzeczy na USG powinny chyba wyjść wcześniej !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mysliwy.z.kijem Re: serce w dłoni 13.11.05, 20:04 Taaaa, napewno......To sa Indie, badania USG przechodzi moze co 100- zaciazona. Odpowiedz Link Zgłoś
juleczka4 Re: serce w dłoni 13.11.05, 20:07 O faktycznie nie zauważyłam , że to Indie :))) Odpowiedz Link Zgłoś