Dodaj do ulubionych

serce w dłoni

13.11.05, 17:09
wiadomosci.onet.pl/1194624,12,item.html
Szok!!!
Obserwuj wątek
    • juleczka4 Re: serce w dłoni 13.11.05, 19:59
      :oooo

      Ale takie rzeczy na USG powinny chyba wyjść wcześniej !!!
      • mysliwy.z.kijem Re: serce w dłoni 13.11.05, 20:04
        Taaaa, napewno......To sa Indie, badania USG przechodzi moze co 100- zaciazona.
        • marta.uparta Re: serce w dłoni 13.11.05, 20:08
          i z nie każdej kasty
    • juleczka4 Re: serce w dłoni 13.11.05, 20:07
      O faktycznie nie zauważyłam , że to Indie :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka