Dodaj do ulubionych

KU PRZESTRODZE !!!

12.02.06, 10:31
Historia ta dotyczy moich najbliższych sąsiadów: Rodzinka, żyjąca sobie w
zgodzie i dostatku w wygodnym domu z dwójką dzieci. Pani domu zaprzyjaźnia sie
w pracy z pewną "szarą myszką" po przejściach, samotną mamą z synkiem, która
mieszka kątem w hotelu robotniczym i .. lituje się nad "bidulą", pomaga jej
jak może, zaprasza do domu. Szybko okazało się jednak, że "bidulka" pała
gorącym uczuciem do pana domu, który ... traci dla niej głowę !!!! Wyprowadził
się z domu, kupił jej obszerne mieszkanie - wziął kredyt pod zastaw domu,
(bidulka sfałszowała konieczny podpis żony), wyposażył je należycie, kupił jej
nowy samochód i .... uczucie nagle się skończyło, przepędziła go !!! Z
kwiatami i podkulonym ogonkiem wrócił do żony, która go przyjęła (co
wszystkich dziwiło), jednak jego kłopoty sie nie skończyły, okazało sie
bowiem, że wykryto aferę korupcyjną z jego udziałem - był celnikiem. Nie mógł
spłacić kredytów, sprzedał dom, auta i wszystko co mieli wartościowego i
mieszkają sobie teraz w maleńkim mieszkanku w bloku z wielkiej płyty. Dodam
jeszcze, że próbował dogą sądową odebrać "bidulce" kosztowne prezenty, ale sąd
stanął po jej stronie !!!
Obserwuj wątek
    • 1zeus1 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:34
      Wierutne klamstwo, co mial do tego sad, jak to byla wlasnosc "bidulki" ktora
      slubu z owym panem nie brala:)
      • jusytka Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:39
        Ale jakie kłamstwo? - przecież napisałam, ze nie wygrał sprawy. Przypomniała mi
        się ta historia (było to kilka lat temu), bo wczoraj w Gazecie przeczytałam
        podobną - tam jednak sąd nakazał zwrot prezentów obcokrajowcowi.
        • 1zeus1 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:40
          "bidulki" sad nie mialby prawa scigac za dlugi kochanka? nie wiesz o tym to nie
          pisz glupot
          • jusytka Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:45
            Czemu tak krzyczysz, wstałeś lewą nogą??? Napisałam tak jak było, facet drogą
            sądową próbował jej odebrać mieszkanie, ale nie wygrał sprawy, choć
            obcokrajowcowi (link wstawiłam powyżej) udało się Wychodzi więc na to, że sam
            piszesz głupoty i nie orientujesz sie w temacie, a moze tobie przydarzyła się
            podobna historia???
            • 1zeus1 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:46
              Oczywiscie, ze doswiadczylem:)))))))
      • jusytka Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:40
        znalazłam link: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3156983.html
        • 1zeus1 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:44
          Czyzby znow jakis dowcipnis wypuscil cie podobnie jak z "Kamasutra" groznym
          wirusem?:))))
          • jusytka Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:46
            Bełkoczesz chłopie, wsadź sobie łepek pod kran, moze pomoze ....
            • 1zeus1 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:47
              Znow cie zrobil w ciula i skompromitoweal, ale z niego to musi byc swinia:)
              • jusytka Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:55
                Masz trans schizofreniczny, czy czytac nie potrafisz??? chyba jednak to
                pierwsze. Nie będę zniżać sie do twojego poziomu, i nie będę reagować na
                kolejne bełkoty .... bez odbioru ;)
                • 1zeus1 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:56
                  Ale sie usmialem, w co jeszcze uwierzysz? Moze ze to musi byc milosc:)))))))
    • kotbehemot6 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:48
      no tak ..ale jaki wniosek należy wyciągnąć
      nie pomagać?
      nie ufać mężom?
      W życiu trafiają się różne nieprzewidziane sytuacje i trudno wszystkie przewidzieć i chronić się przed nimi
      • jusytka Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:50
        Masz rację, ale trzeba być czujnym ;)
        • 1zeus1 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:54
          Jaka ty jestes naiwna i glupia, nie moge:))))))))))
          • jusytka Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:56
            Masz trans schizofreniczny, czy czytac nie potrafisz??? chyba jednak to
            pierwsze. Nie będę zniżać sie do twojego poziomu, i nie będę reagować na
            kolejne bełkoty .... bez odbioru ;)
          • kotbehemot6 Do zeusa 12.02.06, 11:00
            czy Ty nie możesz czasem nz Olimp wskoczyć, zapić się Ambrozją i tyle nie gadać...zwłaszcza głupio.Weż jakąś boginię ,choćby Ledę, i spędz miloczas
            • 1zeus1 Re: Do zeusa 12.02.06, 11:01
              Wiem, znow wam spalilem zabawe, juz bede wiecej, obiecuje:)
              • kotbehemot6 Re: Do zeusa 12.02.06, 11:03
                Pamiętaj że "boska" obietnica zobowiązuje,:))
                • 1zeus1 Re: Do zeusa 12.02.06, 11:05
                  Na tym watku moznaby bylo ja powkrecac jak nigdzie, tez zaluje mojego wystepku:)
                  • kotbehemot6 Re: Do zeusa 12.02.06, 11:09
                    ojejej...czuję się "zaszczycona"..zawstydzić Zeusa-nieczęsta to gratka.
                    • 1zeus1 Re: Do zeusa 12.02.06, 11:12
                      No przykro mi, coz innego moge powiedziec:)
        • kotbehemot6 Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 10:59
          hehe..pewnie..WRÓG CZUWA! :))
    • anty_zeus Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 11:26
      Zeus ty idioto!!! Chodzilo o sciągniecie aesek do dyskusji, a ty musiałes
      spieprzyc. Idz lepiej zapic sie ambrozją, to fakt.
    • widokzmarsa Re: KU PRZESTRODZE !!! 12.02.06, 11:49
      większosć celników to łapówkarze. Taki system, wystarczyłoby żeby nie było ceł
      ijuż mniej oszustów. A ten jeszcze żonę zdradzał....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka