beberebe 21.02.06, 22:05 Co Wam dodaje pewności siebie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beata825 Re: pewność siebie 21.02.06, 22:15 1. dbanie o siebie tzn. dbanie o wyglad, cwiczenie, zdrowe jedzonko - czyli swiadomosc ze dobrze sie trzymam;) 2. pokonywanie swoich słabosci, walka z nimi, w moim przypadku to niesmiałosc, pokonywanie jej na codzien malymi kroczkami daje mi poczucie satysfakcji a co za tym idzie wieksza pewnosc siebie 3. własne zainteresowania daja mi poczucie bycia w czyms lepszym od innych;) jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze Odpowiedz Link Zgłoś
arletta.wagner Re: pewność siebie 22.02.06, 11:17 atrakcyjność,pieniądze,tzw ,,wyszczekanie" i silny charakter a także całkowite oparcie i poparcie w męzu Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladka_84 Re: pewność siebie 22.02.06, 21:29 Zapomniałaś dodać: chamskie traktowanie ekspedientek w celu dowartościowania swojej "wspaniałej" osoby. :P Odpowiedz Link Zgłoś
arletta.wagner Re: pewność siebie 23.02.06, 08:52 podciągnełam to pod ,,wyszczekanie" i silny charakter;)) Odpowiedz Link Zgłoś
lizavieta1 Re: pewność siebie 22.02.06, 23:07 Hmm. Zawsze znajdziesz ludzi bogatszych od siebie, atrakcyjniejszych i bardzeij wygadanych. Nawet jeśli wydaje cio się, że jesteś naj pod tym względem w swoim srodowisku, to tacy z pewnością istnieja. Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: pewność siebie 22.02.06, 11:31 dobry wyglad,dobry nastrój,w kazdym razie dołownie sie nie dodaje mi pewnosci:-) Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: pewność siebie 22.02.06, 11:33 chyba wiek :-). Poza tym moja kurtka motocyklowa, szpilki i kusa spódniczka, oczywiście nie wszystko na raz,szpilki ze spódniczką, kurtka tylko do spodni :-)i butów na płaskim Odpowiedz Link Zgłoś
jakub_234 Re: pewność siebie 22.02.06, 11:36 zdecydowanie dobry wyglad oraz ludzie, ktorzy sa zainteresowani rozmowa ze mna! Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: pewność siebie 22.02.06, 14:41 Świetni przyjaciele, romanse, wiedza, niestety również pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
squirrel22 Re: pewność siebie 22.02.06, 19:12 atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie, pieniądze, znajomi Może to nie miejsce na taką refleksję, wątek miał być pewnie z założenia optymistyczny, ale co mi dzisiaj pewność siebie odebrało - wpadłam na mieście na znajomego, którego nie widziałam od czasów podstawówki (teraz kończę studia), i on kompletnie nie miał pojęcia kim jestem!!! Kilka minut z nim rozmawiałam, a on nie wiedział kim jestem, nie sądzę, żebym aż tak się zmieniła, kiedyś jako gó..arze całe wakacje spędzaliśmy ze sobą, eh.. Odpowiedz Link Zgłoś
zresetowany_berbec Re: pewność siebie 22.02.06, 19:46 a ja zle wyglądam, ale jestem na tyle pewna siebie ze mam to w dupie. jestem za to fajna i nie czytam Cosmopolitan. Odpowiedz Link Zgłoś
buba011 Re: pewność siebie 22.02.06, 20:08 Beberebe, tylko....świadomośc moich wad i niedociągnięć. buba Odpowiedz Link Zgłoś
buba011 Re: pewność siebie 22.02.06, 21:26 Beberebe, tak, bo tylko tego się obawiamy, jak wypadniemy, jak nas ocenią. Dając sobie prawo, do popełniania błędów, gaf, mamy przynajmniej w tej kwesti pewność, wypierając...odwrotnie. buba Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenkaaa4 Re: pewność siebie 08.03.06, 09:29 kiedy coś mi sie udaje, odnosze jakiś sukces to ładuje moje bateryjki...wiem że moge działać dalej bo jestem w tym dobra. Odpowiedz Link Zgłoś