Dodaj do ulubionych

pewność siebie

21.02.06, 22:05
Co Wam dodaje pewności siebie?
Obserwuj wątek
    • beata825 Re: pewność siebie 21.02.06, 22:15
      1. dbanie o siebie tzn. dbanie o wyglad, cwiczenie, zdrowe jedzonko - czyli
      swiadomosc ze dobrze sie trzymam;)
      2. pokonywanie swoich słabosci, walka z nimi, w moim przypadku to niesmiałosc,
      pokonywanie jej na codzien malymi kroczkami daje mi poczucie satysfakcji a co
      za tym idzie wieksza pewnosc siebie
      3. własne zainteresowania daja mi poczucie bycia w czyms lepszym od innych;)
      jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze
    • qw994 Re: pewność siebie 21.02.06, 22:22
      Alkohol :)
      • arletta.wagner Re: pewność siebie 22.02.06, 11:17
        atrakcyjność,pieniądze,tzw ,,wyszczekanie" i silny charakter a także całkowite
        oparcie i poparcie w męzu
        • czekoladka_84 Re: pewność siebie 22.02.06, 21:29
          Zapomniałaś dodać: chamskie traktowanie ekspedientek w celu dowartościowania
          swojej "wspaniałej" osoby. :P
          • arletta.wagner Re: pewność siebie 23.02.06, 08:52
            podciągnełam to pod ,,wyszczekanie" i silny charakter;))
        • lizavieta1 Re: pewność siebie 22.02.06, 23:07
          Hmm. Zawsze znajdziesz ludzi bogatszych od siebie, atrakcyjniejszych i bardzeij
          wygadanych. Nawet jeśli wydaje cio się, że jesteś naj pod tym względem w swoim
          srodowisku, to tacy z pewnością istnieja.
    • lady284 Re: pewność siebie 22.02.06, 11:25
      dobry wygląd, komplementy:)
    • mmagi Re: pewność siebie 22.02.06, 11:31
      dobry wyglad,dobry nastrój,w kazdym razie dołownie sie nie dodaje mi pewnosci:-)
    • alpepe Re: pewność siebie 22.02.06, 11:33
      chyba wiek :-). Poza tym moja kurtka motocyklowa, szpilki i kusa spódniczka,
      oczywiście nie wszystko na raz,szpilki ze spódniczką, kurtka tylko do spodni
      :-)i butów na płaskim
    • jakub_234 Re: pewność siebie 22.02.06, 11:36
      zdecydowanie dobry wyglad oraz ludzie, ktorzy sa zainteresowani rozmowa ze mna!
    • dunia77 Re: pewność siebie 22.02.06, 12:45
      Pokonywanie wlasnych slabosci.
    • spin_spin_sugar Re: pewność siebie 22.02.06, 14:24
      wrodzony optymizm:)))
      • polla4 Re: pewność siebie 22.02.06, 14:36
        praktyczne umiejętności
    • sumire Re: pewność siebie 22.02.06, 14:41
      Świetni przyjaciele, romanse, wiedza, niestety również pieniądze.
      • squirrel22 Re: pewność siebie 22.02.06, 19:12
        atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie, pieniądze, znajomi


        Może to nie miejsce na taką refleksję, wątek miał być pewnie z założenia
        optymistyczny, ale co mi dzisiaj pewność siebie odebrało - wpadłam na mieście
        na znajomego, którego nie widziałam od czasów podstawówki (teraz kończę
        studia), i on kompletnie nie miał pojęcia kim jestem!!! Kilka minut z nim
        rozmawiałam, a on nie wiedział kim jestem, nie sądzę, żebym aż tak się
        zmieniła, kiedyś jako gó..arze całe wakacje spędzaliśmy ze sobą, eh..
        • zresetowany_berbec Re: pewność siebie 22.02.06, 19:46
          a ja zle wyglądam, ale jestem na tyle pewna siebie ze mam to w dupie. jestem za
          to fajna i nie czytam Cosmopolitan.
    • buba011 Re: pewność siebie 22.02.06, 20:08
      Beberebe,
      tylko....świadomośc moich wad i niedociągnięć.
      buba
      • beberebe Re: pewność siebie 22.02.06, 20:09
        naprawdę?
        • buba011 Re: pewność siebie 22.02.06, 21:26
          Beberebe,
          tak, bo tylko tego się obawiamy, jak wypadniemy, jak nas ocenią.
          Dając sobie prawo, do popełniania błędów, gaf, mamy przynajmniej w tej kwesti
          pewność, wypierając...odwrotnie.
          buba
          • beberebe Re: pewność siebie 22.02.06, 21:27
            hmmmm pewnie masz rację
            • orgasmo Asertywnosc :). 22.02.06, 21:31
              Oczywiscie kobiety :).
            • buba011 Re: pewność siebie 22.02.06, 21:40
              buba-on
    • magdalenkaaa4 Re: pewność siebie 08.03.06, 09:29
      kiedy coś mi sie udaje, odnosze jakiś sukces to ładuje moje bateryjki...wiem że
      moge działać dalej bo jestem w tym dobra.
    • niebieskadziewczyna Re: pewność siebie 12.03.06, 18:08
      elokwencja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka