ofelia1982
26.03.06, 23:51
To jest meczace..Wkurza mnie to,ze wchodze na jakis post i tos zaczyna sie
klocic,zarzucajac ze albo ktos jest "cw..lissimo" albo "boski.zawodowiec"..co
kogo obchodza Wasze gierki i przepychanki?? Tu sie rozmawia o jakichs
konkretnyvh problemach, to nie jest czat..I te wszystkie durne watki tworzone
wlasnie przez takich "boskich"..litosci.