Dodaj do ulubionych

Gierki forumowe

26.03.06, 23:51
To jest meczace..Wkurza mnie to,ze wchodze na jakis post i tos zaczyna sie
klocic,zarzucajac ze albo ktos jest "cw..lissimo" albo "boski.zawodowiec"..co
kogo obchodza Wasze gierki i przepychanki?? Tu sie rozmawia o jakichs
konkretnyvh problemach, to nie jest czat..I te wszystkie durne watki tworzone
wlasnie przez takich "boskich"..litosci.
Obserwuj wątek
    • ania_z_wiochy Re: Gierki forumowe 26.03.06, 23:56
      To niech połaczy swoje wcielenia i będzie boski.cw..issimo:)
    • magdalena2lbn Re: Gierki forumowe 27.03.06, 00:41
      Mnie on tez denerwuje okropnie.Błędem jest wchodzenie z nim w polemiki.
      Jedyny sposób na takich to brak reakcji.Jakby jego posty były niewidoczne.Długo
      sam ze soba nie pogada i to go zniecheci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka